Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-07-2014, 08:15 PM
Barbarus66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Barbarus66 Barbarus66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Co-Admin

Thanked 18.455 Times in 2.812 Posts
Standart 1 nci konunun devamıdır

eski ekip arkadaşlarımın gelecekte nasıl bir yol izleyeceginide yazmışsın
toplu film satışı buda kaptanın fikri idi ben bu konuda açtıgım son konu ile onu çignemişim ezmişim tek tek satmak yerine topluca satılacak artık kişiler kendi sitenin üstünde görüyorsa yine canları sagolsun

Sizlere bir öğüt vereyim 3 ncü kişilerin gelipde 2 kişinin arasında geçmiş gibi bir söz söyleyince önce bir gidip sorun bu olay dogrumu yoksa yalanmı hemen 3 kişinin söyledigi kayıt edip herkese dinlettirdin diye diger kişinin günahını alıp iftirada ona arkadaşlık etmeyin bunun dini yönden yükümlülüklerini göze alıyorsanız istediginizi yapın artık o zaman kul ile allah arasındadır onun yalancısıyım diyerek yaydıysan o yalanı böyle söyledi diyerek ama acaba dogrumudur bilmiyorum dediysen de yaydın bu yalanı ona ortak oldun böyle demiş diyerek yaydıysanda ortak oldun çünki hala söylüyorum o dinledigin kayıt yalandı ben yapmadıgım bişeyden dolayı suçlandım iftiraya maruz kaldım ama genede canın sagolsun arkadaşım.

Seni seviyorumda diyemem sevmiyorumda diyemem sana karşı bir düşmanlıgımda yok bol bol film sat para kazan Allah yolunuzu açık etsin
filmlerini alıpda beleşe açanlar kim bilmiyorum yeni açılan sitedede bana diyorsan ben faydalanamayacaksam herşey film degildir ben film düşkünü meraklısı degilim onlar olmasada yaşantım devam eder benim sitem sana teslim kapattırılalı tek üzüntüm beni bu duruma kendi kardeşim can dostum soktu bana ve barbarus66 sitesine bu sözleri söylebilmene benim arkadaşım neden oldu onada sorsan ben neden oldum

bırakmadınızki bi agız tadı ile net alemine veda edelim arkamızdan konu açmalar felan net alemini bu kadar etkileyen bi site kurmuşum ölüyoz dedikodumuz bile bitmiyo ne mutlu bana diycem ama genede üzgünüm yaşananlar için

Sonuç olarak ben ilk kez açtıgım zamanları bilen bilir özüme dönme kararı aldım ve bunun için ilk açtıgım barbarus66 sitesinin şekli ile şemali ile tekrar o güzel günlere dönme adına karar verdim bunun için yine o günlerdeki ustamız kuaza ile beraberiz kendisine teşekkür ediyorum yardımları için ve kimseyle sorun istemiyorum sadece kendi yoluma bakmak istiyorum müsade varsa tabi ben kimseyle düşmanlık kurmak istemiyorum

nediyim resimde dedigin gibi NOSTAJİ FİLMDİRNET MARKASI OLAN DOREMİCENTER ekibine başarılar dilerim.
The Following 2 Users Say Thank You to Barbarus66 For This Useful Post:
bozkurtzaza  (05-14-2014), kuaza  (05-07-2014)