Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-31-2014, 03:04 PM
Kaptan Kaptan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Banned

Standart Barbarusun İddaasına Yanıt

Barbarusun yazısı = sevgili hakan88 kardeşim sizi barbarus66 sitesine ilk geldiginiz günden bilirim severim sayarım kaptan danen adi insandan
yemedigim kazık kalmadı ona güvenip kendi yetkilerimin aynını verdim beni yasakladı sitemi aldı düşmanıma verdi kaptattırdı
adını degiştirdi 2-3000 küsür kaset aldık hepsinin üstüne yattı 1300 lira verdim o kasetlere utanmadan onada yattı

Kaptanın Yanıtı = Öncelikle adi senin gibi düzenbazlara arkadan iş çevirenlere derler barbarus yediğin kazık değilde
bize kazık atmaya kalktın ama kazdığın kuyuya düştün bizlere sormadan arkadan iş çevirmen fikirlerimizi almaman
ve bizi tınlamamandan dolayı seni bıraktık çekildik çekilirkende senle msn de 1 saat yazıştık şu yukardaki yazdıklarınla
msn de yazışmamız birbiriyle örtüşmüyor kafana girmiyor almıyor kabullenmiyorsun işte sana ispatı barbarus yalanının ve
yukardaki iddaanı çürütecek söylemin eminim idrak edersin bu yazdıklarını unuttum dersende sana hatırlatmış olayım

BARBARUS66 İLE MSN YAZIŞMAMIZ

[20:43:11] Akın Kaptan: adamlar istemiyoz olaz diye kıvrılıyo sen kırılma diye tmm diyip çekiliyo sende zaten projeyi kafanda kurdun tasarladınya sağ kolun sedatla uygulamaya sokacaksın diye bu inceliği farkedemiyosun
[20:43:33] baycan baycan: o zaman ben kimseye sormadan yapardım
[20:43:44] baycan baycan: arkadaşlarımın fikrini önemsediğimden
[20:43:48] baycan baycan: onlara uyacağımdan
[20:43:52] baycan baycan: soruyorum
[20:43:59] Akın Kaptan: sorsana desene arkadaşlar böyle düşünüyom arkadaşta ıh mıh diyip duruyo sen peşinden ya kanka samimi ol istemiysan siktiret yapmayız nolcak diyip o an gönül alamıyomusun
[20:44:18] baycan baycan: o incelikde yokmuş bende
[20:44:24] baycan baycan: kusurlu olan beim
[20:44:31] baycan baycan: ok
[20:44:34] Akın Kaptan: adam mal olsa anlar eğerki sadece kendi düşüncesini uygulamayı düşünmese
[20:44:46] baycan baycan: burdada mal oldum
[20:44:49] baycan baycan: eyvellah
[20:45:00] Akın Kaptan: normal bişey yaparken nasıl yapsak olurmu deriz epey düşünürüz bu jet hızı ne
[20:45:19] baycan baycan: nedemek istiyosun
[20:45:23] baycan baycan: bi imamı
[20:45:38] Akın Kaptan: forum kapandı sıçtık kaldık bişey yapamadık hızlı düşünemedikte satışa geldimi bu hızı anlamıyorum
[20:46:11] baycan baycan: ne anlam çıkardın peki kankam
[20:46:16] Akın Kaptan: ya herşeyide at kenara sen sedatı yanına sokup sana söven admla nasıl duruyosun arkandan yedi cihan daha düne kadar ana avrat sövüyodu şimdi kankamı oldu diyolar
[20:46:20] baycan baycan: niye bu hızla yaptım
[20:46:26] Akın Kaptan: niye??
[20:46:32] Akın Kaptan: söyle hadi
[20:46:39] baycan baycan: ben sana demedimmi
[20:46:48] baycan baycan: ben geldiğimde eskisi gibi değilim
[20:47:00] baycan baycan: dark hariç kimseyle kötü olmuyacam
[20:47:03] baycan baycan: o dahil
[20:47:10] baycan baycan: tek kötü söz söylemiycem
[20:47:17] baycan baycan: karşılık vermiycem diye
[20:47:31] baycan baycan: niye derken sana ben sordum
[20:47:39] baycan baycan: ne çıkardın ki ima lı söledin
[20:48:00] Akın Kaptan: evet tek kötü söz söylemiyon portaldaki yazılarla adeta melek gibisin hiç kışkırtma söz konusu değil
[20:48:20] Akın Kaptan: adamlara yolu açıyon ben geldim
[20:48:28] Akın Kaptan: şimdi ananızı belliycem gibi
[20:48:37] Akın Kaptan: aç yapıştır mesajı
[20:48:40] baycan baycan: kanka bunları yazan sanki gerçekten nobby
[20:48:48] Akın Kaptan: yerini bulsun sövmedin ama sövmüşün gibi geliyo
[20:48:53] baycan baycan: uzatmaya gerek yok
[20:49:00] baycan baycan: sen haklısın
[20:49:08] baycan baycan: ben de şeytanlık var
[20:49:12] baycan baycan: ok
[20:49:25] baycan baycan: küfür etmekten beter ettin diyoısun
[20:49:35] Akın Kaptan: tartışmanın önünü açıyosun oysa hiç reklam yapmadan falnacanın oscarlı filmi atıyorum imdb si yüksek güzel bi aksiyon yazıp geçsen zaten onlar içten içe kendini yiyodu
[20:49:53] Akın Kaptan: sen yokken sen gördünmü kavga ettiğinmizi
[20:50:05] baycan baycan: sorun bende imiş
[20:50:10] baycan baycan: özür dilerim
[20:50:20] Akın Kaptan: edepsizlik ederse sıçarım ağzıma sustururum öyle tartışmaya mahal verecek yazılarda yazmam
[20:50:27] Akın Kaptan: ha şükür anladın
[20:50:40] Akın Kaptan: sorun senmişsin bizde bunu böyle idrak ettik
[20:56:58] baycan baycan: o zaman planeti siz alın işletin
[20:57:01] baycan baycan: ben girmem

yukardaki yazışmamızı ne çabuk unuttun usta planeti alın siz işletin diyorsun sonrada sitemi elimden aldılar
düşmanıma sattılar diyorsun yoksa işinemi gelmedi bu yazışmadaki gerçekler yada olayları farklı kulvarlara
çekip kendine paymı çıkarmaya çalışıyorsun ayıp sana kesin gerçek budur işte kaset konusuna gelince !!!!

ödenen paralar

yıldırım - 800 tl
kaptan - 100 tl
kaptanın barbarusa yolladığı - 1000 tl bu parada salihin doktor muratında katkısı var
barbarusun takviyesi - 200 tl

Bizim cebimizden bu paralar çıktı kasetler doremide duruyor yerinide biliyorsun git al ondan
biz senin gibi film ve kaset meraklısı değiliz burhan abinin yeri belli yurdu belli
kasetlerin üstüne yatanda olmadı hepsi duruyor yerinde sitene gelince ..
doremi center yerinde duroyor masraf etmemize rağmen hala gözün varsa şifrelerini sana vereyim hemen sen işlet
korkma senden 5 kuruş talep etmeyiz ben eğer amacım seni ezmek alaşağı etmek baş olmak olsaydı senin gibi
şuanda sitenin adı benim adım olur site aktif olurdu işletirdim bizim aradığımız dostluktu kardeşlikti
ama sen geldin kanalizasyon çukuruna çevirdin ortalığı bizde bıraktık seni doremicenteri açtık ama onuda kapadık
sırf seninle aynı mahallede bulunmak istemememizden ötürü açmadan onuda kapadık eğer meyilliysen işletmeye
hemen şifreleri sana yollarım anında bizim için hiç önemli değil site film ama senin için ise adeta ruh ikizin filmler sesler

BARBARUSUN YANITI - kendine bile borç nahiyetinde para verdim ben arkadaşım dedim istemedim eski arşivimi bende arkadaşım dedim
kendisine ne var ne yok verdim şuan neyapıyor biliyormusun onları nostajifilmindir sitesinde paşa denen adama
sırf bana gıcıklık olsun diye veriyor şimdi sen bunları pek bilmiyorsun tabiki ona sorsan da böle böle yapıyormuşsun
inkar eder yada bahane bulur sitenin eşşekligini yada hammallıgını yaptıgını söyler

KAPTANIN YANITI - Bana borç mahiyetinde para vermedin o paralar sitede birikti ve sana yollamak için sakladım sonrasında
bana HDD yolla dedin yolladım kargo geri geldi türkiyeden fransaya gitmedi sen ne dedin kanka boşver kalsın hd dyi sen kullan dedin
türkiyeye gelince bana haber ver adresine yollayayım hdd yi ama para borç verdimde böyle oldu deme kalıbına vede terbiyene
yakışmıyor böyle demen günde 5 vakit yüce rabbimizin huzurunda yüz sürüyorsun gerçekleri anlat saptırarak anlatma
şu yazdıkların gerçekle alakalı değil külliyen yalan barbarus yalanın ne olduğunu bilen birisin ama yalan söylüyorsun

BARBARUSUN YANITI - İşin açıkcası hint filmleri okadar umrumda degil silerimde sorum degil ama kaptana tepki olarak durcak onlar kaptan
nostajiye destek çıktıkcada bende yayınlıycam onlara ses vermeyi keserse onların sitesine girmeyi bırakırsa
başka bir isim altında dahil üye olmayacagına onlara film sesleri filmler vermeyecegine yada vesile olmacagına yemin etsin
bende seve seve silerim birdahada yayınlamam ama şunu bilesin ben onu senden çok daha iyi tanıyorum bu site kuruldu
kurulalı ondan daha çok yakın can ciger oldugum bi kişi daha olmamıştır o yüzden diyorum ki sen onu daha tanımıyorsun
iftira ve fitne uzmanı oyun kurma planlama uzmanı karmaşa uzmanı bir mahlukmuş

KAPTANIN YANITI - Darka verdiğim ses sadece 4 tane bunuda her şekilde ispat ederim onlarıda vermem senin hint filmlerini açmandan ötürüydü
ama benden yemin etmemi bekleme hal ve hareketlerine dikkat edersen konu açıp haksızlığını kabul edersen arkamdan
doğru olan konuları sulandırarak farklı kulvarlara çekmeye çalışmazsan benim senin gibi biriyle ne işim olabilir
benden uzak allaha yakın ol derim iftira ve fitne uzmanı sensiz esasında gizliden iş çevirerek pm ler atarak arkamıza dolandın
kesinlikle kendini ifade etmişin esasında ne diyeyim tam sana uymuş bu yazın bak sana gene diyorum bu yazdıklarını konu olarak aç
herkes yanıt yazsın en son ben yazacam ben çıkacak sonuca razıyım sende razıysan aç ama işin sonunda ya sen 2 paralık olursun
yada ben ben razıyım usta eğer suçlu bensem 2 paralık olmaya sende iddaanda haklıysan aç konuyu herkes görsün gerçeği...HODRİ MEYDAN