Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-31-2014, 11:12 PM
Kanuni Kanuni isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Senior Member

Thanked 6.238 Times in 178 Posts

Konuların kişisel boyutları ve işleyişleri ayrıntılı farklılıklar gösteriyor olabilir.Orası mahkeme-i Kübrada ortaya çıkar.Küfür,hakaret,kotu kelimeler,kışkırtmalar vs. vs. sonu gelmez ve kimseyede hayrı olmadığı gibi insanı insan yapan ne kadar değer varsa alır götürür......

Bu işleri belirli karşılıklarla yapan insanlar hatda yukarıdaki orneklerde sitelerde insanlara uyelere etdikleri haddi hesabı kullandıkları nefret ve şiddet dilini gormemek için kör olmak gerekir.Bu zamana kadar bir sürü film indirmişizdir barbarus dan hatda paylaşım yapan diğer insan ve sitelerdende..Ama bu kadar işi çirkin boyutlara kişisel boyutlara getiren ben başka grup gormedim.Ha her yol mubahdır anlayışı ile yapılıosa zaten etme bulma dünyası bugün sen kotuluk edersin doner dolaşır seni bulur....O yüzden bu son olsun diğer fikrini beyan edecek varsa eder konuda silinir gider...Burada yazılar yazıldı diye aydınlanma yaşayacaklarını sanmıyorum....

Eskiden beri takip eden ve arada takılan arkadaşlarında diyecek sozu varsa usulune uygun olarak soylesinler alakasız bir konu ama madem oyle yazmışlar

Paylaşım yapan eden bu işlerle maddi beklenti dışında uğraşan tüm emekçi arkadaşlarıma selam ederim.Herkesin yolunu allah daim etsin...
The Following 2 Users Say Thank You to Kanuni For This Useful Post:
free70  (07-31-2014), hitaruka  (08-01-2014)