Barbarus 66  
En güzel Türk bayrağı resimleri – Türk bayrakları 30 Kredi 50 Kredi 100 Kredi 200 Kredi VİP KREDİ BİLGİ En güzel Türk bayrağı resimleri – Türk bayrakları

Geri git   Barbarus 66 > Planetbarbaus66 > Yönetim

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Stil
Alt 08-01-2014, 01:40 AM
hitaruka hitaruka isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Member

Yani biz bu yazılandan haklıyı haksızı çıkaracak makam değiliz.Mademki açıldı konu fikirimiz beyan edelim bizde.Kaptan nikli kişi burada uyeler seni haklı bulsalar yapdıkalrınız değişmeyecekdir emekler harcadınız yıllardır net ortamında bir şeyler yapmaya çalışdınız iyi kotu ama gorulduğu uzre karşılığı olmadanda yapılmamış herhalde asıl meselede bu.Eğer barbarus66 site açmasa idi film paylaşmasa idi bir çoklarının işine gelirdi orası aşikar beleşe açmam diye konuları vardı iyide oldu guzelde oldu sizin derdiniz sanırım maddi başka bişi değil onada uyeler ne yapsın arada iki film indirip bakıyoruz sağolsunki uraşanlara bzilere ulaşdıranlara...
Alt 08-01-2014, 12:56 PM
andromeda andromeda isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Member

Arkadaşlar madem konu açıldı bende doğruları yazayım dedim. Şimdi arkadaşlar barbarus66 sitesini yıllardır tanıyorum biliyorum başta Kürşat hocam ve Kaptan hocam olmak üzere net alemine vip ve free olarak çok film sundular kazandırdılar kendilerine çok teşekkür ederim haklarını kimse göz ardı etmesin aralarındaki tartışmaya gelince tam olarak ne olduğunu bilmiyorum konuya vakıf olmadan ana sebebin ne olduğunu bilmeden sen haklısın sen suçlusun demek bize düşmez... Ben şunu kabullenemiyorum bu siteden ayrılıp şurda 1 kaç sene önce kurulmuş (nostalji) sitesine geçip ordakilerle bir olup bu siteye karşı savaş açmalarını anlamıyorum lütfen bu kadar düşmeyin ayıptır günahtır yıllardır barbarus66 sitesindeyken birbirinize neler yazıyordunuz o sitedeki şahıslarla (argo kelimeler...) laf atıyordunuz şimdi dostmu oldunuz fazla sürmez arkadaşlar ordaki bazı şahısların hokkabaz olduğunu herkes biliyor (paşa denen şeref yoksunu haysiyet fakiri) bir film veya konu açılıyor siteye bakın konuya argo kelimelere ve küfürlere hakaretlere Western filmlerini bunun haberi olmadan kimse açamazmış izin alınacak bu dallama,dan bide şu var sitede bu kadar milletin anasına avratına küfür eden biri varken bu siteye aklı başında olan bir insan nasıl para verip vip üye oluyor ne bu sitede nede o sitede admin olsun üye olsun kimsenin ailesine anasına avratına küfür etmeye hiç kimsenin hakkı yoktur... geçen gün gördüm sitelerinde bir üye banned nickini değiştirmişler a..... bozuk üye yazmışlar bune terbiyesizlik "Anne cennet kapılarının ortasındadır." "Cennet annelerin ayakları altındadır." Hadisi şerifi var.... aklıma gelmişken barbarus hocam ve admin dostlar sitede birşeye yardım gerektiği zaman rip ses senkron ve portal konularda üyelerden yardım isteniyorsa üyeler yerine getirmeye çalışıyor inşallah ama sizlerde üyelerin arzularına isteklerine ve sıkıntılarına ortak olun çok yoğunum işim var diyip geçiştirme yapmazsanız karşılıklı anlayış ortadan kalkmaz herkes birbirine yardımcı olur ve sorunlar ortadan kalkar diye düşünüyorum ve temenni ederim ALLAH yolunuzu ve yolumuzu açık etsin sürçü lisan ettiysek affola arkadaşlar SELAMLAR.....
The Following User Says Thank You to andromeda For This Useful Post:
Kanuni  (08-01-2014)
Konu Kapatılmıştır