Barbarus 66  
En güzel Türk bayrağı resimleri – Türk bayrakları 30 Kredi 50 Kredi 100 Kredi 200 Kredi VİP KREDİ BİLGİ En güzel Türk bayrağı resimleri – Türk bayrakları

Geri git   Barbarus 66 > Planetbarbaus66 > Yönetim

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Stil
Alt 07-31-2014, 03:04 PM
Kaptan Kaptan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Banned

Standart Barbarusun İddaasına Yanıt

Barbarusun yazısı = sevgili hakan88 kardeşim sizi barbarus66 sitesine ilk geldiginiz günden bilirim severim sayarım kaptan danen adi insandan
yemedigim kazık kalmadı ona güvenip kendi yetkilerimin aynını verdim beni yasakladı sitemi aldı düşmanıma verdi kaptattırdı
adını degiştirdi 2-3000 küsür kaset aldık hepsinin üstüne yattı 1300 lira verdim o kasetlere utanmadan onada yattı

Kaptanın Yanıtı = Öncelikle adi senin gibi düzenbazlara arkadan iş çevirenlere derler barbarus yediğin kazık değilde
bize kazık atmaya kalktın ama kazdığın kuyuya düştün bizlere sormadan arkadan iş çevirmen fikirlerimizi almaman
ve bizi tınlamamandan dolayı seni bıraktık çekildik çekilirkende senle msn de 1 saat yazıştık şu yukardaki yazdıklarınla
msn de yazışmamız birbiriyle örtüşmüyor kafana girmiyor almıyor kabullenmiyorsun işte sana ispatı barbarus yalanının ve
yukardaki iddaanı çürütecek söylemin eminim idrak edersin bu yazdıklarını unuttum dersende sana hatırlatmış olayım

BARBARUS66 İLE MSN YAZIŞMAMIZ

[20:43:11] Akın Kaptan: adamlar istemiyoz olaz diye kıvrılıyo sen kırılma diye tmm diyip çekiliyo sende zaten projeyi kafanda kurdun tasarladınya sağ kolun sedatla uygulamaya sokacaksın diye bu inceliği farkedemiyosun
[20:43:33] baycan baycan: o zaman ben kimseye sormadan yapardım
[20:43:44] baycan baycan: arkadaşlarımın fikrini önemsediğimden
[20:43:48] baycan baycan: onlara uyacağımdan
[20:43:52] baycan baycan: soruyorum
[20:43:59] Akın Kaptan: sorsana desene arkadaşlar böyle düşünüyom arkadaşta ıh mıh diyip duruyo sen peşinden ya kanka samimi ol istemiysan siktiret yapmayız nolcak diyip o an gönül alamıyomusun
[20:44:18] baycan baycan: o incelikde yokmuş bende
[20:44:24] baycan baycan: kusurlu olan beim
[20:44:31] baycan baycan: ok
[20:44:34] Akın Kaptan: adam mal olsa anlar eğerki sadece kendi düşüncesini uygulamayı düşünmese
[20:44:46] baycan baycan: burdada mal oldum
[20:44:49] baycan baycan: eyvellah
[20:45:00] Akın Kaptan: normal bişey yaparken nasıl yapsak olurmu deriz epey düşünürüz bu jet hızı ne
[20:45:19] baycan baycan: nedemek istiyosun
[20:45:23] baycan baycan: bi imamı
[20:45:38] Akın Kaptan: forum kapandı sıçtık kaldık bişey yapamadık hızlı düşünemedikte satışa geldimi bu hızı anlamıyorum
[20:46:11] baycan baycan: ne anlam çıkardın peki kankam
[20:46:16] Akın Kaptan: ya herşeyide at kenara sen sedatı yanına sokup sana söven admla nasıl duruyosun arkandan yedi cihan daha düne kadar ana avrat sövüyodu şimdi kankamı oldu diyolar
[20:46:20] baycan baycan: niye bu hızla yaptım
[20:46:26] Akın Kaptan: niye??
[20:46:32] Akın Kaptan: söyle hadi
[20:46:39] baycan baycan: ben sana demedimmi
[20:46:48] baycan baycan: ben geldiğimde eskisi gibi değilim
[20:47:00] baycan baycan: dark hariç kimseyle kötü olmuyacam
[20:47:03] baycan baycan: o dahil
[20:47:10] baycan baycan: tek kötü söz söylemiycem
[20:47:17] baycan baycan: karşılık vermiycem diye
[20:47:31] baycan baycan: niye derken sana ben sordum
[20:47:39] baycan baycan: ne çıkardın ki ima lı söledin
[20:48:00] Akın Kaptan: evet tek kötü söz söylemiyon portaldaki yazılarla adeta melek gibisin hiç kışkırtma söz konusu değil
[20:48:20] Akın Kaptan: adamlara yolu açıyon ben geldim
[20:48:28] Akın Kaptan: şimdi ananızı belliycem gibi
[20:48:37] Akın Kaptan: aç yapıştır mesajı
[20:48:40] baycan baycan: kanka bunları yazan sanki gerçekten nobby
[20:48:48] Akın Kaptan: yerini bulsun sövmedin ama sövmüşün gibi geliyo
[20:48:53] baycan baycan: uzatmaya gerek yok
[20:49:00] baycan baycan: sen haklısın
[20:49:08] baycan baycan: ben de şeytanlık var
[20:49:12] baycan baycan: ok
[20:49:25] baycan baycan: küfür etmekten beter ettin diyoısun
[20:49:35] Akın Kaptan: tartışmanın önünü açıyosun oysa hiç reklam yapmadan falnacanın oscarlı filmi atıyorum imdb si yüksek güzel bi aksiyon yazıp geçsen zaten onlar içten içe kendini yiyodu
[20:49:53] Akın Kaptan: sen yokken sen gördünmü kavga ettiğinmizi
[20:50:05] baycan baycan: sorun bende imiş
[20:50:10] baycan baycan: özür dilerim
[20:50:20] Akın Kaptan: edepsizlik ederse sıçarım ağzıma sustururum öyle tartışmaya mahal verecek yazılarda yazmam
[20:50:27] Akın Kaptan: ha şükür anladın
[20:50:40] Akın Kaptan: sorun senmişsin bizde bunu böyle idrak ettik
[20:56:58] baycan baycan: o zaman planeti siz alın işletin
[20:57:01] baycan baycan: ben girmem

yukardaki yazışmamızı ne çabuk unuttun usta planeti alın siz işletin diyorsun sonrada sitemi elimden aldılar
düşmanıma sattılar diyorsun yoksa işinemi gelmedi bu yazışmadaki gerçekler yada olayları farklı kulvarlara
çekip kendine paymı çıkarmaya çalışıyorsun ayıp sana kesin gerçek budur işte kaset konusuna gelince !!!!

ödenen paralar

yıldırım - 800 tl
kaptan - 100 tl
kaptanın barbarusa yolladığı - 1000 tl bu parada salihin doktor muratında katkısı var
barbarusun takviyesi - 200 tl

Bizim cebimizden bu paralar çıktı kasetler doremide duruyor yerinide biliyorsun git al ondan
biz senin gibi film ve kaset meraklısı değiliz burhan abinin yeri belli yurdu belli
kasetlerin üstüne yatanda olmadı hepsi duruyor yerinde sitene gelince ..
doremi center yerinde duroyor masraf etmemize rağmen hala gözün varsa şifrelerini sana vereyim hemen sen işlet
korkma senden 5 kuruş talep etmeyiz ben eğer amacım seni ezmek alaşağı etmek baş olmak olsaydı senin gibi
şuanda sitenin adı benim adım olur site aktif olurdu işletirdim bizim aradığımız dostluktu kardeşlikti
ama sen geldin kanalizasyon çukuruna çevirdin ortalığı bizde bıraktık seni doremicenteri açtık ama onuda kapadık
sırf seninle aynı mahallede bulunmak istemememizden ötürü açmadan onuda kapadık eğer meyilliysen işletmeye
hemen şifreleri sana yollarım anında bizim için hiç önemli değil site film ama senin için ise adeta ruh ikizin filmler sesler

BARBARUSUN YANITI - kendine bile borç nahiyetinde para verdim ben arkadaşım dedim istemedim eski arşivimi bende arkadaşım dedim
kendisine ne var ne yok verdim şuan neyapıyor biliyormusun onları nostajifilmindir sitesinde paşa denen adama
sırf bana gıcıklık olsun diye veriyor şimdi sen bunları pek bilmiyorsun tabiki ona sorsan da böle böle yapıyormuşsun
inkar eder yada bahane bulur sitenin eşşekligini yada hammallıgını yaptıgını söyler

KAPTANIN YANITI - Bana borç mahiyetinde para vermedin o paralar sitede birikti ve sana yollamak için sakladım sonrasında
bana HDD yolla dedin yolladım kargo geri geldi türkiyeden fransaya gitmedi sen ne dedin kanka boşver kalsın hd dyi sen kullan dedin
türkiyeye gelince bana haber ver adresine yollayayım hdd yi ama para borç verdimde böyle oldu deme kalıbına vede terbiyene
yakışmıyor böyle demen günde 5 vakit yüce rabbimizin huzurunda yüz sürüyorsun gerçekleri anlat saptırarak anlatma
şu yazdıkların gerçekle alakalı değil külliyen yalan barbarus yalanın ne olduğunu bilen birisin ama yalan söylüyorsun

BARBARUSUN YANITI - İşin açıkcası hint filmleri okadar umrumda degil silerimde sorum degil ama kaptana tepki olarak durcak onlar kaptan
nostajiye destek çıktıkcada bende yayınlıycam onlara ses vermeyi keserse onların sitesine girmeyi bırakırsa
başka bir isim altında dahil üye olmayacagına onlara film sesleri filmler vermeyecegine yada vesile olmacagına yemin etsin
bende seve seve silerim birdahada yayınlamam ama şunu bilesin ben onu senden çok daha iyi tanıyorum bu site kuruldu
kurulalı ondan daha çok yakın can ciger oldugum bi kişi daha olmamıştır o yüzden diyorum ki sen onu daha tanımıyorsun
iftira ve fitne uzmanı oyun kurma planlama uzmanı karmaşa uzmanı bir mahlukmuş

KAPTANIN YANITI - Darka verdiğim ses sadece 4 tane bunuda her şekilde ispat ederim onlarıda vermem senin hint filmlerini açmandan ötürüydü
ama benden yemin etmemi bekleme hal ve hareketlerine dikkat edersen konu açıp haksızlığını kabul edersen arkamdan
doğru olan konuları sulandırarak farklı kulvarlara çekmeye çalışmazsan benim senin gibi biriyle ne işim olabilir
benden uzak allaha yakın ol derim iftira ve fitne uzmanı sensiz esasında gizliden iş çevirerek pm ler atarak arkamıza dolandın
kesinlikle kendini ifade etmişin esasında ne diyeyim tam sana uymuş bu yazın bak sana gene diyorum bu yazdıklarını konu olarak aç
herkes yanıt yazsın en son ben yazacam ben çıkacak sonuca razıyım sende razıysan aç ama işin sonunda ya sen 2 paralık olursun
yada ben ben razıyım usta eğer suçlu bensem 2 paralık olmaya sende iddaanda haklıysan aç konuyu herkes görsün gerçeği...HODRİ MEYDAN
Alt 07-31-2014, 03:04 PM
Banned

hiç birşeyin üstüne yattığımız yok bizim parada pulda filmdede gözümüz yok hepsini sana iade ediyorum hepsinin yeride belli
siteyide sana veririm istersen şifreleri yollarım biz burda egomuzu tatmin etmedik kimsenin hakkını yemedik
sadece kendi hakkımızı yedik gerek kaset olsun gerek film olsun foruma olsun biz kendi cebimizden verdik
burdaki hakkın çoğu ekip arkadaşlarımıza aittir ama sen bunu anlayamayacak kadar dar görüşlü bir insansın
Alt 07-31-2014, 04:53 PM
Barbarus66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Barbarus66 Barbarus66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Co-Admin

Thanked 18.441 Times in 2.805 Posts

VE ÖNCELİKLE OLAYLARIN BAŞLANGICINI BİLMEYENLER İÇİN AŞŞAGIDAKİ LİNKİ Bİ OKUSUNLAR geçici bir süre için açıldı oraya cevap yazmayınız
http://planetbarbarus66.net/showthread.php?t=8

Sonrası 2-3 aydır malum sitede veya burda türlü türlü kışkırtmalarına çarşaf çarşaf yazılarına cevap vermeyimşimin tek sebebi
zaten senin aradıgın ve istedigin ortamın bu oldugunu bilişimden ve bu sitedeki üyelerimizin bu çirkinliklere şahit olmaması nı istememden dolayı bunca zamandır sustum senin o malum siteyi kirlettigini herkes gördü ama burayı kirletme istedim o yüzdem sustum ama bu sefer zaruri kıldın cevabımı

Bana düzenbaz arkadan iş çeviren diyosun içini açsaydın iyice

BEN SANA ANA SEBEPLERİ SÖYLEYİM SONRA AÇIKLAMASINI YAPAYIM

1- SEN BEN YOKKEN ÜYELERE Bİ KONU AÇMIŞSIN VE DEMİŞSİN SİTEMİZDE FİLMLERİN SADECE TANITIM KONUSU AÇILCAK
FİLMLER İLERKİ Bİ ZAMANDA TOPDAN SATILCAK
BEN GELDİM 2 AY SONRA BAŞKA BİR ŞEKİLDE FİLMLERİMİZİ TEKLİ YADA PAKET YADA HDD DOLUP YAPARAK SATMAK İSTEDİM
SENİN DEMEN SENİ YALANCI DURUMUNA DÜŞÜRMÜŞÜM
2- SEDATLA BEN UZUN ZAMANDIR KIRGINDIK KONUŞMUYORDUK BANA MSN DEDİN BAK SEDAT SİTEDE Bİ SELAM VER BARIŞIN SEN EL UZAT KIRGINLIKLAR BİTSİN GİBİ SÖZLERLE VESİLE OLDUN BARIŞTIK SONRA ALTINI ÇİZEREK SÖYLÜYORUM SEDATLA BERABER İŞ YAPMAYI DENEYELİM DEDİK TOPLANTIDA SEN BİZİ SONRAKİ SÖZLERİNLE HEMEN ORTAK ETTİN ŞUAN GÖRDÜGÜN GİBİ SEDATLA İŞE BİLE BAŞLAMADIK BIRAK ORTAKLIGI
3- BENİM ANLADIGIM SEN KENDİNİ DOSTUNUN SANA VERDİGİ YETKİLERİ YETKİ AŞIMI KULLANARAK KENDİNİ SİTENİNDE ÜSTÜNDE GÖRÜP SANA SİTESİNDE TAM YETKİ VEREN EN YAKIN ARKADAŞINI KENDİ SİTESİNDEN YASAKLADIGIN

Arladaşım 3 aydır net alemi görüyor nostajide bize karşı sataşmaları soruyorum üyelerimize bu son dönem hariç hatta şimdi dahil sitemizden tek bi kötü laf atma çıktımı hem biz onlara bir rekabet içerisindeyken sen bu rekabetin neresindesin de onların avukatı gibi hep sen geliyorsun karşıma onları savunuyorsum neden ben onlara soruyorum sen gelip cevap veriyorsun

Bu sefer bu bu işi bitirelim ben bunca zaman en önemlisi bu sitede böyle yazılar karşılıklı atışmalar yapılmasın diye aylardır susuyorum son bu siteyi açtıgım ilk sitemiz neden kapandı açıldı yazısı dışında kimsenin hakkında iyi niyet temenni dışında bir yazı yazmadım yazıpda unuttuysam gösterin bana

Senle son msn konuşmamıza gelelim o ana kadar okadar can ciger dostuzki yada ben öle sanıyormuşum senden hiç beklemedigim hakaretleri görünce sen haklısın ben eşşeklik etmişim dedim suç bendeymiş dedim dogrumu bu söylediklerimin arkasındayım gizleyecek bir durum yok sana inandıgım için suç bende biliyormusun sana güvendigim için suç bende
çünki sen siteme yanıma geldiginde henüz bir hiç ken ben sana güvenip seni yetkilendirdim sana kendi yetkimin aynını verdim yalanmı bunlar sonra nobby nin eline düştük bize kurdu dogru ama siteyi yönetme işini bize bıraksaydı iyiydi gelip kendi iç işlerimize karışması yetmedi bide konu açtı ben kendisine fikrimi söyledigimde o konuda sazan düştü atladı deneme konu açmıştım gibi sözler söylendi ben insanlıgımdan utandım o ara kimlere güvenipde site açtırmışsız dedim sonra kendiside iftira atııgını anladıgında aradan 1,5 ay geçmesine müteakip kusura bakma haklı olan senmişsin demedimi ama ben çoktan kırıldım bikere olaylardan sonra haklısın 8 ay kadar girmedim igrendigim bu insanlarla (nobbyleri ve paşa dürzüsü) aynı havayı solumak bile içimi bunaltmıştı en yakın sen vardın arkadaşım sana güvenmişim evimi teslim etmişim ben o 8 ay ortalıktan kaybolmadım seninle msn de hiç görüşmedikmi kaç kez hemde ne zaman geliyosun gel artık sensiz olmaz bu site diyen ebemmiydi ben geldim siteye hadisi şeriflerden başka ne yazdım geldim geleli kayıt tutmakta marifetlisin hadi göster arşiv sende ve nobbyde sıkıyorsa çıkarın yazdıgım tek bir kötü söz çıkarın laf atma varsa onu yazın millette görsün
ben sana güvenip evimi teslim etmişim sen beni kendi evimden atmışsın evet size bırakıyım işletin dedim dogru ama benim yetkilerimi alıp beni kovar gibi siteden yasaklayarak atın demedim ama onada neyse siteyi siz işletin dedim siteyi nostajiye satın demedim nostaji filmindir markası olarak yola devam edin demedim sitenin adını degiştirin demedim nasıl bir insan kendine emanet edilene hıyanet eder örnegi sensin malesef

Sonra sedatın malum kaset olayı neo artık ondan bahsetmiyorsun ama o kısmıda açıyım herkes okusun tekrar sedatın ses kaydında valla billa bütün ses leri kürşattan aldım demesine inanarak benim tüm yetki ve şifrelerimi almadınmı sen bende sana geçenlerde sedatın yazısını göndermedimmi bunun sana o zamanlar kızarak söyledigi bir yalan oldugunu söylemedimi o notta

Buyur buda sedatın yazısı

Capsı kaldırdım yerine ulaşmış gerekli bilgiler

Sevgili üyeler en dogrusunu görür onlara soralım şu aşşagıdaki resmin açıklamasını yaparmısınız ne anlıyorsunuz

Ben ne anladıgımı açıklayın sizde yazın fikrinizi
Öncelikle şunu belirteyim konuyu kaptan arkadaşımızın istegi ile nobby denen şahsiyet açmıştır. ve ben diyim 2 ay siz diyin 3 ay portalda ana sayfada reklam gibi herkese gösterdiler

Ben şunu anladım ben barbarusa kazık attım barbarusun 7740 tl degerindeki filmlerini toplu olarak hh dolum ile 300 tl ye satıyoruz tıkla kelepir filmlere sende sahip ol yazıyor gayet açık ve net ilk okul çocuguda anlar bu yazıyı

Ha içerigindede yazıyoki
Filmler Hakkında Bilgiler Aşağıdadır.

194 Adet Tamamı Türkçe Dublaj Doremi Center Ekibine Ait Filmlerdir.
%80'i Nette İlktir.
Tamamı En İyi Ripler İle Riplenmiş Ve Doremi Center Ekibi Tarafından Senkronlanmıştır.
% 95 i Tüm emek doremicenter ekibine aittir

Bir kere bu yalan tek tek isim yazcam buraya bizzat saatlerce sekronladıgım filmleri

1- Altrın Göl 1981 On Golden Pond WEB-DL 720p; H.264 Dual
2- Amansız Kaçış 1984 Runaway DVDRip Dual
3- Amerikan Komando & Kan su gibi Akacak 1985 American Commandos DVDRip Dual
4- Ankara Casusu 1952 5 Fingers DVDRip Dual
5- Annem Dracula 1980 Mama Dracula VHSRip
6- Aşk Tuzağı 1987 Surrender DVDRip Dual
7- Ateş Böceği Herbie Yeniden 1974 Herbie Rides Again DVDRip x264 Dual
8- Britanya Savaşı 1969 Battle of Britain BluRay 720p x264 Dual
9- Büyük Silah & Çelik Adalet 1987 Steele Justice HDTV 720p H.264 Dual
10- Cehennem Kampı 1986 Opposing Force DVDRip x264 Dual
11- Çingene Savaşları 1987 The Gypsy Warriors DVDRip Dual
12- Çöküntü & Dönüşümler 1988 Transformations HDTV 720p H.264 Dual
13- Çöl 2002 Sueurs DVDRip Dual
14- Define Adasına Dönüş 1954 Return To Treasure Island DVDRip x264 Dual
15- Değişen Dünyanın İnsanları 1966 Fahrenheit 451 BuluRay 720p x264 Dual
16- Ders Hayat Bilgisi & İsveçli Bakire 1970 Guess What We Learned in School Today DVDRip Dual
17- Dokuz Canlı 1993 U.S. Catman 2 Boxer Blow DVDRip Dual
18- Genç Şampiyon II & Karate Savaşları II 1988 Karate Warrior II VHSRip Dual
19- Gönülsüz Kahraman 1988 Taffin DVDRip
20- Güzel Helen 1956 Helen of Troy DVDRip x264 Dual
21- Hapishane 1983 Chained Heat DVDRip
22- Hedefteki Adam & Suikastci 1977 Target of an Assassin DVDRip x264 Dual
23- Hız Ateşi 1989 Speed Zone DVDRip x264 Dual
24- Hz. Süleyman 1997 Solomon DVDRip Dual
25- İdam Sehpası 1958 Ascenseur Pour L'echafaud DVDRip Dual
26 Invaders from Mars 1986 DVDRip Dual
27- Kanlı Ay 1990 Bloodmoon DVDRip
28- Karar Gecesi 1988 Miracle Mile DVDRip x264 Dual
29- Kayıp Totem 1990 The Lost Idol DVDRip x264 Dual
30- Komik Çiftlik 1988 Funny Farm BluRay 720p x264 Dual
31- Kral Arthur ve Büyücü Merlin 1985 Arthur The King PDTV x264 Dual
32- Kurtlar Mangası 1986 Jungle Wolf VHSRip
33- Merhaba Dünya 1979 Being There BluRay 720p x264 Dual
34- Merhametsiz Darbe 1988 Strike Commando 2 VHSRip Dual
35- Muhteşem İkili 1984 Streets of Fire HDDVD 720p H.264 Dual
(35 Bu vardı İlk sekronu ben yaptım sonra Yıldırım bidaha yapmış sanırım)
36- Nil'in İncisi 1985 The Jewel of the Nile BluRay 720p x264 Dual
37- Ölüm Oyunu Gerçegi 1981 The True Game of Death DVBRip
(37 Filmin Türkce ismi bile yoktu ben vermiştim bu ismi)
38- Özgürlük Savaşcıları 1984 The Violent Breed DVDRip.x264 Dual
39- Plaj Bombası 1988 Beach Balls DVDRip Dual
40- Protokol 1989 Protocol DVDRip
41- Psikopat Katil 1989 Relentless DVDRip Dual bu filmede ismini ben verdim
42- Sıcak Eller 1962 That Touch of Mink DVDRip Dual
43- Son Sınır 1994 La Machine DVDRip
44- Stella 1990 HDTV 720p H.264 Dual
45- Şerif Jeronimo 1985 Final Justice DVDRip Dual
46- Şeytana Ziyafet 1969 The Witchmaker DVDRip Dual
47- Terör 1987 Get The Terrorists Cobra Force 2 VHSRip Dual
48- The Fourth War 1990 DVDRip
49- Trampçetçi Kız 1984 The Little Drummer Girl DVDRip Dual
50- Üçkagıtcılar 1989 W.B., Blue and the Bean VHSRip Dual
51- Üçlü Öfke 1987 Three Kinds of Heat VHSRip x264 Dual
52- Vampirler Kulubü 1998 Club Vampire DVDRip Dual
53- Why Me 1990 HDTV
54- Yargısız Adalet 1993 Extreme Justice DVDRip Dual
55- Zafere Çagrı 1988 Defense Play VHSRip Dual

Buraya Kadar olan 139 filmden 55 i (% 5 mi yapıyor )
güncellenenlerden de var

56- Cehennem Kampı 1986 Opposing Force DVDRip x264 Dual
57-Amansız Mücadele 1973 L'héritier & The Inheritor DVDRip Dual
58- Rio Macerası 1964 L'homme de Rio BluRay 720p x264 Dual

işte % 95 i drc ekibine ait olan yazı

daha fazla ayrıntı isteyen malum sitede çöpe baksın 3 ay sonunda çöpe attılar konuyu
hatta malum site az gelmiş başka yerlerede açmışlar kelepir filmler
http://www.dizifilmmerkezi.com/?pnum...TTE%20%C4%B0LK

Topla hepsini 200 film bile etmiyor 58 filmi ben sekronlamışım herbirini bir güne vursan hadi günde 2 film sekronladım say 30 gün eder hadi burda 3-5 filmde yanlışım var de onu biz yaptık de gerisidemi senin emegin de tamamı bizim emegimiz diyosun sen sekronun nasıl zorluklarla yapılıdıgı biliyosun 3 tane hint filmi açtım diye sekronu sana ait cıyak cıyak bagırdın geldin senin feriştahın gelse bu sekronu yapamazdı dedin, sitede olanlar gördü
Sen benim sekronladıgım 58 filmi hemde kendin sekronlamış gibi hemde rakip sitemde hemde şuan orda etrafına aç salyalı köpekler gibi saldırgan yazılar yazan o sitenin dengesiz kendini bilmez çocuksu ve çirkin tavırlı yönetici müsvettelerine bu filmleri sattırdın yani verdin yani işbirligi yaptın yani peşkeş çektin hemde barbarusun kelepir filmleri diye Burda şunu sorayım sen kimsin hangi sıfatla orda bulunuyorsun sen barbarusun kelepir filmleri diye hangi hakla konu açtırırsın bu kadarmı acizsin bukardarmı düştün bu kadarmı çekememezlik var madem arşiv senindi madem emek senindi DRC CENTER arşivi diye niye satmadın hani yılbaşında siteyi açacaktın orda satacaktın niye alel acele yılbaşına daha 7 ay varken nostajifilmdir markası adı altında barbarusun kelepir filmleri başlıgı ile satışa sundun ben söyliyim neden aklınca barbarusu net aleminden kazıyamadım filmleri satıp tek amacın olan para kazanmanın üzerine yatamadın burda diyeceksinki paracı degilim o zaman o filmlerden 3000 lira aldıgın da yalan nobby e 1000 tl verdigin yalan bi arkadaşına tv alacagın yalan ben bunlar dogru demiyorum bak zaten yalan diyorum sen dohru demeden ben bunları yapmışsın demem, sen bunları yaparken bide bahaler söle etrafına acaba o sitenin yetkilileri yada fitne fesatla doldurdugun 2 kişiden başka kim inanır sana üyelerin saf olduklarını ve bunca yaptıgın şeyin dogru oldugunu savunacaklarını sanıyorsan göreceksin sen bu konuyu evvelden açmam için çok ısrar ettin ama ben senin bir eski dostum oldugunu bile bile seni rezil etmek istemedim ama bu seni siteyi açtım açalı kaşınıyorsun bu konu açamam için ısrar ediyorsun

kısacası senin bütün söylemlerin bahaneden ibaret, ben sana bu yazdıklarım gibi 10 sayfa daha yazsam senin kafana gene girmeyecek gene kendini haklı göreceksin, yaw arkadaş hadi bendede suç var bende hiç suç yok demiyorum mesela en birincisi sen daha bir üyeyken ben seni kendi yetkilerimin aynısı ile donatacak kadar sana güvenmekle en yakın arkadaşın da olsa kimseye bu kadar güvenmenin yanlış oldugunu bana ögrettin bu yaşta ve tabiki sende gene suç yok maşşallah tertemiz apaksın bu kendini begenmişlik be beni çekemezlik neden sonunda anladım ben 8 ay yokken meydanın kralı sendin herkes seni biliyordu ben geldim günde 3-5 konu açar oldum bende başka tek tük haftada bir iki konu açan arkadaşlar vardı ben kendi fikrimin sonu ortaya attıgım yeni gelişmeler seni yalancı durumuna düşürmedi çünki sitelerde de şahirlerde de dünyadada konular vardır dün bize garip gelir bugün normal dir örnek vereyim daha 40 yıl önce kız çocukarının okuması çogu ailede ayıp sayılırdı bugün okumamış olanı ayıplıyoruz ben senin fikrinin üstüne bi fikir geliştirdimse ben bunun şuan nekadar dogru bi karar oldugunu gördüm bu filmleri üyelerden degil rakiplerden korudum çünki bunu barbarusu eskiden bilenler bilir bunlar daha site bile açmadan gelip benim sitemde özelden bana abi şu filmi versene beleşe diyen paşa dürzüsü vermedik diye sitemizi heckletip bizden çalıdıgı 1000 tane filmle o siteyi açtıklarını cümle alem biliyo kanıt istersen en basitinden buyur aşşagıdaki resme bak 3 ncü bir siteden nobby den filmi yürüten ona kızgınlıgından filmi başka bi sitede açıyor orda o filmi indiren üye filmde barbarus66 diye reklam ses var diyor üyenin dedigi gibi iyikide reklam atmışım yoksa bunlar bilinmeyecekti malesef

Özellikle alıntı yapılan yeri okuyun bu film Denizci Sinbad Sinbad the Sailor (1947)

açıp nete kazandıran site barbarus66

çalan site malum site ve malum sitede açılan konu açan şahıs

aşşagıdada çalan şahısdan başkası araklıyor

bütün bunlarla kimseyi rencide etmek için yazmıyorum ama arkadaşımın bu kadar ısrarına son kez konuşcam ve suscam sonra az çok ileriyi tahmin edebiliyorum kaptan arkadaş burdanda agzının payını alcak zamanla yanındakilerde onu bırakacak yada toplu olarak malum hırsızlar sitesinde adminlik yapmaya başlayacaklar ha aynı isimle olmaz farklı isimle olur bombacı olur, erol taş olur t.coşkun olur kendilerine neyi yakıştırıyorsa artık

Şunuda belirtmeden geçemiycem aslında benim hep biz demem benim hatamdı ben demeliydimki sen bizi takmadın diyebilcek cesareti bulamazdım bu sana verdigim degeri gösteriyor ama burda benim kitabıma göre dogru olan senin bu iyiniyetimi görüp benim yeni fikirlerime destek olman sen bilirsin demen di ama sen rest çektin bizi takmadın dedin sizi degil aslında beni takmadın diyeceksin senle benim aramda bu mesele şimdi soruyorum sen kimsin kimsinki bu kadar palazlanmışsın sana bu kadar palazlanacak yetkiyi sana kim verdi

evet diyeceksin eşşek gibi çalıştım kahrını çektim ben sence cefasınımı çekiyorum sence şuan sitemde yönetimde olanlar ahada hepsi burda yüzlerine diyorum benim için eşşek gibi çalışacaksnız yoksa birinizi tutmam burda diye bi konuşmam olmuşmudur yoksa sizmi daha saww askerden gelmeden gelince onu almayalım yok bunu almayalım yok buda bana film dışında bişey sormuyor sildim yahodan onuda arkadaşlar siz bizim sitemize ilk geldiginizde biz film işi yapıyorduk degilmi bu sayede arkadaş olduk degilmi filmden konuşmamız anormalmi hergün 3-5 sekron yapmaktan konu açmaktan yogun düşüyor sadece haftada hadi ayda 1 selam veriyor hal hatır soruyor olalım film dışında yada hiç vermeyelim öyle degilya el insaf ya valla el insaf insanda gerçekten gıram vefa olsa bunları demez ya ben burda 5 yıldan fazla oldu cümlealem biliyor barbarus66 ilk açıldı ogün bugün ben bu sitenin ve nostaji filmlerin öncülügünü yaptım kuaza kurdu ilk defa ben ogünde filmle ugraşıyordum bugünde filmle ugraşıyorum sen gelip bana film dışında başka birşey sormuyo demen de yalanya şuanki modlar söylesin ben size film dışında bişey sormuyormuyum ki sormasam ne olmuş ben bu sitenin kurucusuysam azcık da olsa saygıyı hak ediyorum

seninle ilgili şunuda belirtmek istiyorum yapında bu var senin istedigini alana kadar o kişiye önce msn aç görüşelim bi gül cemalini görelim deyip yoklama çekersin can ciger kuzu sarması yaklaşımlar sonra tel sohbetleri sonra buluşma olayları bunların hepsini ben yaşadım adım gibi eminim bütün mod arkadaşlarada yaklaşımın aynı olmuşdur olmayan 1 kişi varsa şayet onunlada menfeatın yoktur sen busun işte

Birde çok saglam bi özelligin var seninle hala arkadaşken sana sır verenler dikkat etsinler ben önemsedigim bir sır oldugundan demiyorum ama sana ufakda olsa ne sır vermişsem seninle can ciger dostken malum sitede beni güzelce açıklamışsın sana anlattıgım bazı sırlarımı bile bu nasıl bir kişilikteki insana ait bir durumdur senin şuan ki dostların bilsinlerki sana şuan verdikleri sırlar gelecekte aleykine kullanılacaktır. Ar damarı çatlamış insan ben bir ayıp ettiysem sana sır vererek ayeti bilirisn belki ayıbını açık etmeki başkasının Allah ta senin ayıplarını kıyamette açık etmesin ama sana helal olsun çarşaf çarşaf yayın yaptın yalan yanlış iftira attın herkes tek yönlü bilecek orda anlattıgını

ben haliyle az çok duygusal bir yapıya sahibim çok şeye ses çıkartmam alttan alırım mesajlarım yukarda herkes okusun mesajlarda sanki vatanı sattım demişsim gibi heryerde yayın yapıyorsun dedigim gibi gene sen haklısın özürdilerim hata bende anlayan anlar artık sen gene anlamak istedigini anla paşam

öyle güzel yazmışsınki al onunda şifresini verelim filmler burhan abide parayı verdik arkadaş ben şuan para düşkünü olsam şuan bagışdan gelen paralar cebime girerdi sen bilmiyosun tabi direk yeni beta kasetler alındı onlarla böyle uzaktan vermesi kolay senden bişeymi istedik bi ihanet gördük kumpasa geldik fikirlerimiz uyuşmuyoz diye asıl sebep sedata film sesleri vermişsim ayrı bi yalan sedat seni çevirmiş elinde bi dolap senin yerine para verdigim dogrudur onudamı gidip burhan abiden isteyim yok öle indirimden aldıgın 100 tl lik hdd yi 300 tl borç yerine saydım felan pişman salla bakalım daha biz iyi niyetimizden dedikki hani bilmiyozya madik atacagını ne borcu senin itin olsun dedik ama 5 kuruş degerin yokmuş başkasına dr.murattan aldıgı seslere saysın diyormuşsun sedatın lafı sen 200 tl etmeyecek sesi 1300 tl ile birmi tuttun hemen sedatın yalanımı bu

Hatırlamışken sedata film sesleri vermedigim olayını kanıtlayınca sesi çıkmadı ya o konudan bukadar olayın üstüne hemde ramazanın ilk günleri sedatla film alışverişi yaptın ama sen yapınca adı alışveriş ben sitenin patronu olarak hemde size danışarak verdigim 2 ses yüzünden kalleş oldum dark paşa dürzüsüne 4 mü verdin artık kaçsa allah bilir alışveriş yada bana gıcıklık verdim ben açtım diye o filmi sana gelince verdin diye oraya kahraman mı oldun sandın

Yalan deme diye alttaki capsa bak sonra onu arayıp ona niye söyledin diye kızdın ona verme dedin o verme dedigin sesi bile ben kendi elimle o kolinin içine koydum o koliyi kenera ayırdım abi bunları çek dedim burhan abime sen bana benim elimle ayırdıklarımı göstermezken git al paranı diyecek kadar adisin işte ama sedata geldimi hem bana bu yüzden bunca şey yaşat hemde gel gel sen onla alışverişe devam et

SEDAT YAZILI KÜPÜRLER ADRESE TESLİM OLUNMUŞ O SEBEPLE KALDIRDIM ŞUAN

DEVAMI DİGER SAYFADA
Alt 07-31-2014, 07:29 PM
kapuska_kalamur kapuska_kalamur isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Ben kapattikca aciliyor, altdan aldikca genisliyor. Arkadasim oldu bitti hala neyi paylasamiyorsunuz ? neyse ben konunun disinda kalayim bb cevabini yazsin konu uyelere acilacak. Ne nedir ne degildir bilinsin. Ancak sunu bilmeniz gerek herkes kendince hakli goruyor kendini, bu yuzden sonu yok. en iyisi zirvede ve cirkinlesmeden konuyu kapatip unutmak..
Alt 07-31-2014, 10:32 PM
Barbarus66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Barbarus66 Barbarus66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Co-Admin

Thanked 18.441 Times in 2.805 Posts

Bu alttakide nobby nin eski torrent sitemizi hecklediginin kanıtıdır

Burdada bizim filmleri 40-50 liye sattıgımızı kendilerin kelepire verdigi sırıtmışlar

Ses veren arkadaşlarıma abilerime musluk yakıştırmasını yapman üyelerede film açmaya hammallık diyen sen üyelerimize turşucu diyen bir adminin yanında konular açman ayrıca terbiyesizliktir bunuda belirteyim

Bende sana cevap verdim gerisi üyelere bırakıyorum ne sen, ne ben araya girmeyelim cumartesi akşamına kadar uygunsa senden bende cevap yazıp araya girmiycez ama dark paşa nobyy hasan21 yıldırım gibi zaten yanlı olan insanlar gelip yazmıycak ben ekipden ayrıldıgımda tek kaldıgımdan zaten benim yanlım kişi yok herkes yeni ama bizi uzun zamandır takip eden bir üye gurubumuz var onların neyin ne oldugunu biliyorlar zaten şimdi söz onlarda uzun konuştum affınıza sıgınarak ama bu konuda artık susacagım konu kapansın diye herşeyi yazdım aklıma gelen
The Following User Says Thank You to Barbarus66 For This Useful Post:
hitaruka  (08-01-2014)
Alt 07-31-2014, 10:53 PM
kuaza kuaza isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator

Ortaligin karismasi normal, bel bagladiginiz insanlar paradan baska bisey istemiyor (site ve site yoneticilerini kastediyorum, film isini yapanlari degil)... BB nin bu yazisindan sonra ah ah dememek zor. Mumkunse herkesin yolu acik olsun.. BB yoluna bakar..
The Following 2 Users Say Thank You to kuaza For This Useful Post:
free70  (07-31-2014), hitaruka  (08-01-2014)
Alt 07-31-2014, 11:00 PM
Banned

Cumartesiye kadar bekleyeceğim yazdıklarının hepsinin yanıtı hazır barbarus senin gibi 4 saatte uğraşmadım 4 dakikada hazırladım dediğin gibi cumartesiyi bekleyelim
The Following User Says Thank You to Kaptan For This Useful Post:
hitaruka  (08-01-2014)
Alt 07-31-2014, 11:08 PM
free70 free70 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Senior Member

Alıntı:
kuaza´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ortaligin karismasi normal, bel bagladiginiz insanlar paradan baska bisey istemiyor (site ve site yoneticilerini kastediyorum, film isini yapanlari degil)... BB nin bu yazisindan sonra ah ah dememek zor. Mumkunse herkesin yolu acik olsun.. BB yoluna bakar..
Sayin @kuaza iznin olursa aynen imza atiyorum yazdiklarina

Konu free70 tarafından (08-01-2014 Saat 01:20 AM ) değiştirilmiştir.
The Following User Says Thank You to free70 For This Useful Post:
hitaruka  (08-01-2014)
Alt 07-31-2014, 11:12 PM
Kanuni Kanuni isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Senior Member

Thanked 6.238 Times in 178 Posts

Konuların kişisel boyutları ve işleyişleri ayrıntılı farklılıklar gösteriyor olabilir.Orası mahkeme-i Kübrada ortaya çıkar.Küfür,hakaret,kotu kelimeler,kışkırtmalar vs. vs. sonu gelmez ve kimseyede hayrı olmadığı gibi insanı insan yapan ne kadar değer varsa alır götürür......

Bu işleri belirli karşılıklarla yapan insanlar hatda yukarıdaki orneklerde sitelerde insanlara uyelere etdikleri haddi hesabı kullandıkları nefret ve şiddet dilini gormemek için kör olmak gerekir.Bu zamana kadar bir sürü film indirmişizdir barbarus dan hatda paylaşım yapan diğer insan ve sitelerdende..Ama bu kadar işi çirkin boyutlara kişisel boyutlara getiren ben başka grup gormedim.Ha her yol mubahdır anlayışı ile yapılıosa zaten etme bulma dünyası bugün sen kotuluk edersin doner dolaşır seni bulur....O yüzden bu son olsun diğer fikrini beyan edecek varsa eder konuda silinir gider...Burada yazılar yazıldı diye aydınlanma yaşayacaklarını sanmıyorum....

Eskiden beri takip eden ve arada takılan arkadaşlarında diyecek sozu varsa usulune uygun olarak soylesinler alakasız bir konu ama madem oyle yazmışlar

Paylaşım yapan eden bu işlerle maddi beklenti dışında uğraşan tüm emekçi arkadaşlarıma selam ederim.Herkesin yolunu allah daim etsin...
The Following 2 Users Say Thank You to Kanuni For This Useful Post:
free70  (07-31-2014), hitaruka  (08-01-2014)
Alt 08-01-2014, 01:26 AM
bozkurtzaza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
bozkurtzaza bozkurtzaza isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Hain

Standart selam

selam site yönetimi :
açıklama istemişsiniz üyelerden,tabi burda kendimi ilk olarak bir üye de göremiyorum aynı zamanda çünkü sebebi budur diyebilirim ki ....
barbarus66 sitesinin doğuşundan bu yana üyesi vede dostu olarak temel taşı olarak düşündüğüm ....
eğri otursak ta doğru konuşmak gerek şöyleki ;kendimi bildim bileleli ilk ve tek olarak barbarus66 ile ilk kez olarak film hayatıma başlamış bulunmaktayım ve şunu şöyleyebilirim ki kendisi her zaman sunmuş olduğu bütün filmleri imkanım dahililinde arşivlenmiş bulunmaktayım birincisi olarak ...vermiş olduğu bütün filmleri tabii zevkler ve renkler tartışılmaz (şahsım olarak söylüyorum) benim için mükkemeldi diyebilirim bizler için gerek parayla gerekse normal sunduğu filmlerine daha doğrusu bizler için sarfettiği emekleri için kendisine çok ama çok teşekkür ederim...hele ki adını bile bilmediğimiz eserlerin günyüzüne taşıyıp özellikle büyük emekler sarfedip günlerce senkron yapıp bizlere sunan (tabi arkadaşlarının katkısıyla birlikte) olarak da sunduğu için kendisine ve emek verenlere teşekküleriimizi sunarım..
tabii yinede ne kadar dersek bunu bir tek sevgili dostumuz barbarus tek başına yapmadı gerci kim olsaydı da tek başına yapılabilecek bir iş değil muhakkak ki bu görevi arkadaşı kardeşi olarak bildiğimiz kaptan arkadaşımız ağırlıklı olarak ve sonradan yıldırım,maviş,saw5561...ve isimlerini telafuz edemediğimiz bir kaç arkadaşlar dahililinde bugünlere kadar getirdi bildiğimiz kadarıyla...yapmış oldukları tüm hizmetlerine candan teşekkürlerimi bir borç bilip kendilerine teşekkür ediyorum ...yanlız kaptan arkadaşımızın çok emeğini gecmiş bulunmaktaydı barbarustan da kaptandan da hiçbir şekilde bu güne kadar hiçbir üyeye incitici fitne fesatlık içeren heleki hiçbir üyeye haksızlık yaptığını hiçbir zaman görmedim kendilerinin bu temiz ahlakından ve davranışlarından da ötürü ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum..evet kendi aralarında son zamanlarda nedenini de tam anlamış değilim çünkü gözlerimizle hiçbişey kesin ve net göremedğimiz için daha doğrusu dinimiz gereğince görmeden şahit olmadan hiçbişeye inanmamız yourum yapamacağımız varsa kuusurları gerci tam olarak bilmediğiz bilsekde dinimiz gereği ayıplarının örtülüp öğütlendiği için kesin olarak bişey söylemeyiz açıkcası biz de bir hakim olamadığımız gibi kimse hakkında bişeyler söylememiz doğru olunmacağı.....
her iki tarafında ağır kayıplar verdiği ve sonucunun halen de kötüye gideceği ve kötü sonuclar doğuracağını ve bütün bunlara halen devam edilip eğer dur demezsek daha da kötü sonuçlar doğuracağı ve tüm bunların kimseden alıntı olunmayıp takım tutar gibi taraf tutmayacağım gibi kendi şahsimce düşünüp içimden söyleyeceğimi kimsenin kimseye karşı hiçbir şekilde ahım olunmayacağı gibi hakkının yenilmeyeceği beyan etmek istiyorum... sevgili dostlarım her iki tarafta istediğiniz filmleri verin veya vermeyin ne gerekiyorsa onu yapın anlaşın hiçbişey yapamıyorsanız en azından laf taşımacılığı sitelerinizde de olsun en azından birbirlerinizi incitecek sözleri kelimeleri kaldırın göreceksinizki ortada hiçbir kavga kalmayacak çünkü kanayan yara sarılmazsa örtülmezse hele tedavi edilmezse (örtülmezse) kanar kangren olur kötü sonuçlar doğurur barbarus dostum,kaptan arkadaşlarım dostlarım ikinize söylüyorum arkadaşsınız kardeşsiniz genel olarak hepimiz de öyle değilmiyiz sözüm size beraber çok badireler gecirdiniz iyi günlerde gecirdiniz buna şahitim iyi de olsa kötü de olsa dış yüzünü ne kadar gizlesenizde görülüyorsada iç yüzünüzü bilmek mümkün olunmayığı gibi sizlerin bizlere göstermeniz doğru olmadığını düşüncesindeyim kendi aranızda bunu paylaşın ve anlaşın kimse ne olduğunu bilmesin bu sizler için en uygun olacağını düşüncesindeyim kanaatimdeyim...vede bu kara sayfaları açmamızın bi anlam taşımasın aramıza fesat girmesin buna herkes elinden geleni yaparsa sevinirim...lütfen arkadaşlar sizlerden ricam sizlerde her iki taraf için içinizden ne kadar tatlı sözler varsa onları sarfedin ortalık kızışmasın yatışsın bu kara sayfalar dürülsün bi daha açılmasın inanınki bunu yürekten istiyorum bu konuda arkadaşlarında gerekli adımların atmasını rica ediyorum en azından hiçbişey bilmesek te bu hadisimizin ne anlam taşıdığını unutmamak gereğiyle aramıza barış ve kardeşlik girsin...
teşekkürler iyi çalışmalar....

Bir yerde haksızlık varsa elinle düzelt, elinle düzeltemiyorsan dilinle düzelt. Bunu da yapamıyorsan kalbinle buğzet. (Hadis-i Şerif)
The Following 2 Users Say Thank You to bozkurtzaza For This Useful Post:
hitaruka  (08-01-2014), Kaptan  (08-01-2014)
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler
Stil