Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-16-2016, 09:09 AM
memo10 memo10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Senior Member

Arkadaşlar, bu siteye çekinmeden üye olun derim. Eski bir üyesiyim bu sitenin ve daha da geliştirildiğini gördükçe mutlu oluyorum. Barbarus admin ve diğer yönetici arkadaşlar herhangi bir sorun olduğunda anında müdahale edip, titiz bir yaklaşımla sorununuzu çözüyorlar. En geç yarım saat içinde size dönüş yapılıyor!!!. Sürekli VİP üye olmanız durumunda müşteri odaklı yaklaşım yerine, size bir arkadaş, dost gibi davranılmakta ve krediler konusunda esneklikte sağlanmakta bu ilerleyen süreçte.. Bu da, aradaki güven ilişkisine ve sadakat durumuna bağlı doğal olarak. Ancak VİP üye olmanız için en öncelikli neden, serverın HIZLI olması!!!..TURBOBİT ya da diğer aracı download firmalarının hızında indirme yapmanız mümkün..Kendi serverlarından hız testini yapabilirsiniz....Diğer bir neden de, pekçok sitede olmayan nostalji kuşağı filmlerin Türkçe Dublaj olarak burada yer alması.Ben daha başka VİP sitelere de üye olmama rağmen buradaki samimiyet,sıcaklık ve dostluğu yakalayamadım. Müşteri odaklı düşünmekten öte arkadaşlık sıcaklığını duyumsatan yapısı sizi cezbedecektir eminim. VİP üye olarak sıkıntısız, zahmetsiz ve dostluk havasında zaman geçirip, Türkçe dublaj film arşivlemenin ve HIZLI indirmenin önceliğini ve keyfini yaşayın derim. Barbarus ve diğer Admin, yönetici, çalışan, senkroncu vs.. vs..emeği geçen tüm dostlara saygılar , sevgiler ve kolay gelsin diyorum...
The Following User Says Thank You to memo10 For This Useful Post:
Barbarus66  (08-16-2016)