Barbarus 66  
En güzel Türk bayrağı resimleri – Türk bayrakları 30 Kredi 50 Kredi 100 Kredi 200 Kredi VİP KREDİ BİLGİ En güzel Türk bayrağı resimleri – Türk bayrakları

Geri git   Barbarus 66 > Planetbarbaus66 > Duyurular | Forum Kullanımı

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Stil
Alt 06-10-2018, 12:00 PM
Barbarus66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Barbarus66 Barbarus66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Co-Admin

Thanked 18.438 Times in 2.804 Posts
Standart 2018 HDD kampanyası

Arkadaşlar abiler ablalar arşivimiz genişledi genişledikce filmlerimiz çogaldı tek tek almak istemeyenler indirme yapmak istemeyenler vip olmak ile ugraşmak istemeyenler filmleri Hdd içinde adresine teslim isteyenlere bir güzellik yapmak için bu konuyu açmış bulunmaktayım

burda hdd lerin orjinal görüntü fiatlarını sizlere göstererek resimledimki görün diye çünki bu hdd lerden kar amacı güdülmeyecektir sadece orda yazan fiatı ne ise ister euro ister alışveriş günü döviz karşılıgı tl cinsinden ne ise onu ödeyebilirsiniz

Burda gösterdigim hdd lerin orjinal linklerini de yazdım benim bulduklarım indirimli ve 1 trb olanlardır istege göre hdd boyutu alçalabilir yükselebilir yani dilerseniz benimki az film alcam 500 gb lık olsun diyebilirsiniz yada çok film alcam 2 trb lık olsun da diyebilirsiniz ona göre yeniden size özel seçim yapabiliriz ve hatta kendiniz arayıp bulmak isterseniz
arama boşluguna ''Disque Dur'' yazıp arayabilir çıkan sonuçları inceleyebilir kendi hdd nizi begenip bana bildirebilirsiniz

Gelelim film seçimlerine

Filmlerde yazan kredileri bi kenara bırakın alınan filmin çokluguna göre anlaşabiliriz makul olmak kaydıyla pazarlık yapılabilir

Filmleri aldınız hdd yi belirlediniz filmleriniz yüklendi hazır

Sonrası bu kampanya bitiş tarihine kadar bekleyeceksiniz yani 12 Temmuz 2018 kadar sonra verilen sparişler yetişmez çünki
zira ben (Bilmeyenler için Söylüyorum) yurtdışında fransadayım bu hddleri hazır şekilde izine gelirken yanımda getircem agustos ayının başında Türkiyede kargo ile (Burda Kargo ücreti alıcıya aittir) verdiginiz adrese gönderilecektir.

Bu tip bir kampanya belkide 1-2 yılda bir gelir birdaha bulamazsınız o yüzden degerlendirmek isteyenler kaçırmasın derim bu arada kampanya esnekdir degiştirebilir istek ve önerilenize göre yeniden şekillenebilir görüşlerinizi konuya cevap olarak yazabilir yada bana özelden mesaj olarak atabilirsiniz

BB66 EKİBİ

İndirimli 39,99 Euro olan Werbatim marka inanılmaz fiatda indirimde kaçırmayın fiatlar degişmeden indirimde şuan

İndirimli Maxtor marka 1 trb hafızalı 44,99 Euro

İndirimli 74,99 Euro olan Werbatim marka inanılmaz 2 tb isteyenler için ideal

4 Tb lık çok film alcam diyenler için Maxtor marka 95 euroya düşmüş 50 euro indirim kaçırılmaz bir fırsat

4 Tb lık çok film alcam diyenler için yine benimde kullandıgım İntenso marka 110,49 euroya

İlgilenenler bu fırsatı kaçırmasın bu Hdd fiatları degişkendir indirimde iken almak yararınıza olacak karlı çıkacaksınız acele etmekte fayda var birdaha Hdd kampanyası olurmu bilemem şuan bu fırsatı degrlendirenler karlı çıkacaktır.
The Following User Says Thank You to Barbarus66 For This Useful Post:
Fullbngbrs  (02-23-2021)
Alt 06-23-2018, 06:38 PM
Senseless Senseless isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Junior Member

HDD Gayet Mükemmel Kampanya ADAM doğru diyo 2 yılda böyle kampanya gelmez KAÇIRMAYALIM
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler
Stil