Barbarus 66  
En güzel Türk bayrağı resimleri – Türk bayrakları 30 Kredi 50 Kredi 100 Kredi 200 Kredi VİP KREDİ BİLGİ En güzel Türk bayrağı resimleri – Türk bayrakları

Geri git   Barbarus 66 > Planetbarbaus66 > Duyurular | Forum Kullanımı

Seçenekler Stil
Alt 02-10-2016, 06:08 PM
Barbarus66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Barbarus66 Barbarus66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Co-Admin

Thanked 18.438 Times in 2.804 Posts

Alıntı:
platoon´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
etme bulma dünyası diye boşuna dememişler sen benim filmimi çalarsın bir başkası senin filmini çalar sayfamda paylaştım görmediysen oku ve Allah adına buraya yaz haksızsam haksızsın de ...

Sana haksızlıgı sadece şöle izah ediyim sen benim gibi yada diger nostaji sitesi gibi film açıp satmıyorsun sen ses yada vhs den aldıgın çamur gibi görüntüleri satıyorsun üstelik bularada bahsettigin gibi 130 tl gibi bi filme para istiyorsun aynı işi yapan kişiler olsak neyse diycem ama faceboktan ses satanlarla la kıyaslanmak istemem yaptıgım onca sekrona ugraşa zaman bu siteye harcadıgım vakte sunucusuna kredili sitemine yani daha söyleyemedigim bütün emeklerime face den yapılan reklamlı ve direk kesetten çekme ugraşsız satışlarla gelip bana ahkam kesmeni haksız buluyorum tabikide sadece 2 film için bukadar aglandıysa sende olan filmlerden bizim arşivimizde çektıkca kapımıza gelip laf sayacaksın o zaman bu arada bizde arşiv yok kaset yok film yok sagdan soldan toplama açıyoruz ya sanki öle gibi bi hazine arşiv sende var işte bu tip insanlar tek elmas kendisi sanıyor

tamamen haksız sın ama ben sana ne dersem deyim sen kendini haklı göreceksin beni haksız
sana tekrar izah etmiycem birşeyi ama bir daha reklam linkler verirsen herzaman banlarım çaktırmadan reklam yapacaksın 2 ziyaretçin var 12 ye çıkacak

Senle ilgili tek hatam bana mesaj attın sana dürüst yalansız bir cevap yazdım Dünyanın akıllısı sensin dürüst safıda benim ya al mesajımı face sayfasına kopyala gene reklam yap sana bir soruna dürüst cavap veren bir kişiyi ayagının altına al ez

SENDEN RİCAM UZAK DUR BURDAN KONUYU KONU DIŞINA ÇIKARTMA SAKN OLADA CEVAP YAZMA DİYE AYRIMTIYA GİRMİYORUM ÇÜNKİ KONU BU DEGİL İÇİNDEKİ İÇİNDE KALSIN KARDEŞİM
Alt 02-10-2016, 06:58 PM
platoon platoon isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Junior Member

Alıntı:
Barbarus66´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sana haksızlıgı sadece şöle izah ediyim sen benim gibi yada diger nostaji sitesi gibi film açıp satmıyorsun sen ses yada vhs den aldıgın çamur gibi görüntüleri satıyorsun üstelik bularada bahsettigin gibi 130 tl gibi bi filme para istiyorsun aynı işi yapan kişiler olsak neyse diycem ama faceboktan ses satanlarla la kıyaslanmak istemem yaptıgım onca sekrona ugraşa zaman bu siteye harcadıgım vakte sunucusuna kredili sitemine yani daha söyleyemedigim bütün emeklerime face den yapılan reklamlı ve direk kesetten çekme ugraşsız satışlarla gelip bana ahkam kesmeni haksız buluyorum tabikide sadece 2 film için bukadar aglandıysa sende olan filmlerden bizim arşivimizde çektıkca kapımıza gelip laf sayacaksın o zaman bu arada bizde arşiv yok kaset yok film yok sagdan soldan toplama açıyoruz ya sanki öle gibi bi hazine arşiv sende var işte bu tip insanlar tek elmas kendisi sanıyor

tamamen haksız sın ama ben sana ne dersem deyim sen kendini haklı göreceksin beni haksız
sana tekrar izah etmiycem birşeyi ama bir daha reklam linkler verirsen herzaman banlarım çaktırmadan reklam yapacaksın 2 ziyaretçin var 12 ye çıkacak

Senle ilgili tek hatam bana mesaj attın sana dürüst yalansız bir cevap yazdım Dünyanın akıllısı sensin dürüst safıda benim ya al mesajımı face sayfasına kopyala gene reklam yap sana bir soruna dürüst cavap veren bir kişiyi ayagının altına al ez

SENDEN RİCAM UZAK DUR BURDAN KONUYU KONU DIŞINA ÇIKARTMA SAKN OLADA CEVAP YAZMA DİYE AYRIMTIYA GİRMİYORUM ÇÜNKİ KONU BU DEGİL İÇİNDEKİ İÇİNDE KALSIN KARDEŞİM
Mesaj yazma demişsin ama yazdıklarındaki hataları söyleyip çekileceğim bu son mesajım ,
1. direk çekme, çamur gibi görüntülü film satıyormuşum iyide benim çektiğim ham haliyle hiç bir ekleme yapmadan direk filmi paylaşmıssın .
2. Bir filme ne kadar para biçtiğim kimseyi ilgilendirmez.
3. Kredili sistem vs. bunlar benim dediğim konuya bahane olamaz.
4.Bende olan bir film sizde çıktı diye problem çıkarmadım bende olan belki bir çok film sizin sitede açıldı onlara bir şey demeye hakkım yok ama bu durum farklı direk benim çektiğim film sizin elinize geçip satışa sunuluyor.
5. Yaptığım şeyi küçümser gibi yazmışsın emek yok bir uğraş yok gibi ima etmişsin bu filmleri bulmak en büyük zahmet yetmezmi ?

Daha yazılabilr ama kısa kesiyorum bu mesajı silmezsen yukarıda dediğin gibi uzatmayacağım gerek yok ,bir daha mesaj atmayacağım, iyi forumlar...
Alt 02-10-2016, 07:45 PM
Barbarus66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Barbarus66 Barbarus66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Co-Admin

Thanked 18.438 Times in 2.804 Posts

mesajını silmiycem hiç bir tekrar cevapda yazmıycam
dedigim gibi sen kendince herzaman haklı çıkarsın
bende kendimce haklı çıkarım

AMA ASIL MESELE BU KONUYA NE ALAKA SALATA ...
TAMDA DEDİGİM GİBİ KONUYU BAŞKA YERE ÇEKTİN SAKIN OLA UZATMA

SİTEMDE REKLAM OLARAK BİRDAHA ADRES SAYFANI YAYINLARSAN BANLANIRSIN
Alt 03-04-2016, 12:51 PM
beyaz24 beyaz24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Senior Member

teşekkürler
Alt 05-03-2016, 05:45 PM
veysel2016 veysel2016 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Junior Member

teşekkür ederim.
Alt 05-14-2016, 12:13 PM
dobur23 dobur23 isimli Üye şimdilik offline konumundadır