Barbarus 66  
En güzel Türk bayrağı resimleri – Türk bayrakları 30 Kredi 50 Kredi 100 Kredi 200 Kredi VİP KREDİ BİLGİ En güzel Türk bayrağı resimleri – Türk bayrakları

Geri git   Barbarus 66 > Planetbarbaus66 > Vip Üyelik

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Stil
Alt 12-10-2015, 09:11 PM
Barbarus66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Barbarus66 Barbarus66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Co-Admin

Thanked 18.438 Times in 2.804 Posts
Standart Vip Üyelerin Uyması Gereken Kurallar ve Bilgiler

1- Üç Farklı Yolla (Paypal, Banka, Ptt ) Viplik ücretini ödeyip barbarus66 ya gerekli bilgiyi verdikten sonra beklemede kalın muhtemelen akşamları size dönülecektir cevaben. Paypal Türkiyede 2016 Temmuzdan itibaren geçicide olsa durdurulmasına karşılık Avrupada yaşayan yada paypal hesabı aktif olanlar halen yatırabilirler çünki bizim hesabımız aktifdir halen

2- Vip Üyeliginiz aldıgınız vip üyelik miktarına göre size hediye krediler eklenmektedir. ana sayfada üstte bulunan butonlarda görebilirsiniz gerekli miktarları.

3-
Önce Sitemizden İndireceğimiz Filmin konusuna giriyosunuz, Sonra Konuya Teşekkür Edip yada konuya cevap yazıp F5 ile konu yenileyip Linki Görüyorsunuz ve linke tıkladıgınızda direk kendi sunucumuzdan hızlı bir şekilde indirmeye başlıyorsunuz.

4- Vip indirimlerinde Elektirik kesilmesi gibi yada farklı sebeplerden baglantı koparsa 2 saat içinde tekrar aynı linki indirmeniz durumunda tekrar krediniz gitmez. Yalnızca tekrar indirdiginizde o filmin kredi miktarı kadar kredinizin olması gerekiyor hesabınızda

5- Herkeste olamamkla beraber bazı üyelerde İdm ile indirmelerde sorun oldugunu gördüm o sebeple tavsiye etmemekle birlikte indircem deniycem diyenlere 2 kredilik filmlerden deneme yapmasını ve film indiriminden sonra kalan kredi miktarını profiline girerek hakkında bölümünden kontrol etmesini tavsiye ediyoruz. ilgili resim aşşagıdadır.

6- Sitemizden indirilen filmleri yada seslerini başka sitelerde yayınlamak yasaktır, buna rızamız yoktur buna ragmen ben parasını verdim yayınlarım diyenlerde tespit edildigi takdirde birdaha vip üyelik verilmedigi gibi Hakkımızda Helal degildir artık gerisi kendisi vicdanına kalmıştır.

7- Krediler kullanıcının kendi hesabına yüklendiginden farklı bilgisaylarda indirim yapmasında sakınca yoktur. lakin ip tespitinde farklı şehirlerden indirim yaptıgı tespit edilirse kredilirine el koyulup yasaklanabilir bu riskleri göz önünde bulundurup böyle bi durumda kalırsanız admine bilgi vererek yapınız.

8-
Her üyenin hesabının takibi yapılmaktadır. farklı üyeliklerin aynı hesabla giriş yaptıgı tespit edilirse hesaplar yasaklanabilir Dikkatli olunuz hesabınızı başkaları ile paylaşmayınız.

9-
Vip üyeligi ve kredisi olanların Dikkatine kredinize sahip çıkınız hesabınızın hecklenmesi durumunda yanacak kredilerinizden Sitemiz sorumlu degildir. ayrıca kullanıcılar şifrelerini hem rakam hem harf den oluşan en az 6 haneli mümkünse 8 haneli veya daha fazla basit olmayan şifre kullanmasını tavsiye ederiz.

10-
Hesabınızın heclenmemesi için size tanımadıgınız kişilerden gelen fotograf müzik ses film gibi dökümanları sakın ola indirmeyiniz bu dosyaların içine atılan virüslerle daha önce hecklenen arkadaşlara rastladık.

11-
Sitemizdeki Filmleri, vds, sunucu, vb.. Sistemler İle İndirenler Anında Otomatik Olarak Banlanacaktır.

12-
Sitemizdeki Filmleri Tek Tek İndirme Mecburiyeti Vardır. Lütfen Kredili Sistemde Tek Tek İndiriniz. Aksi Taktirde Sistem 2. İndirmeyi Kabul Etsede sonradan indirmeler yarıda kesilecek kredinizi boşa gidecektir. böyle bi durumda kuralları okumamıştım mazereti kabul edilmemektedir.
13- 2016 Agustos ayı itibari ile eklenen bu kuralın sebebi ilk defa üyelik alarak hırsız zaza ve iftiracı zınnık elemanı kamil in ilk defa aldıkları üyelikle dahada önemlisi ilk defa aldıkları vip krediler ile bunu özellikle kampanyalı zamanda yaparak aldıkları iki kat kredi ile indirdikleri filmleri başka bir blogda daha ucuz fiatlara hem satarak hem karalama ve iftira ve küfür ortamı saglayarak sürekli saldırmaları sonucudur.

bu kişinin aldıgı üyelikler banlanırken tekrar aldıgı üyelikle yeniden vip kredi almaya çalışırken tespit edilmiş buna ragmen parasını alıp kredisini vermemezlik yapabilir kendisini dımdızlak ortada bırakarak kendisinin yaptıgı gibi bel altı vurabilirdim ama aldıgım terbiye geregi tamda banka hesap bilgisi istemişken kendisinin oldugunu anladıgımı ima ettigimde tekrar kredi almak için mesaj atmadı ve halen yeni üyelikler alarak benzer girişimlerde bulunması sebebi ile bu kuralı koydumki şuan rahatlıkla kredi alabilir çünki artık kamile ayrı kredi devamlı müşterilerimize ayrı kredi veriyoruz

Bu Kuralımız ikinci bir duyuruya kadar yeni üyelikle yada ilk defa özellikle büyük çaplı kredi alımlarında olacak kişilere hediye kredi verilmeyecektir
Buna Karşın Alışverişimiz olan tanıdık üyeler arkadaşlar kendileri ile aramızdaki güven ortamı korundugu sürece baştacı edilecek daha fazla hediye kredi verilecektir. Bundan böyle yükselen kredilerde göz önüne alınarak 100 tl üzeri alışverişlerinde ödemesi ne olursa olsun hediye kredisi 2 katı olacaktır. örnegin 200 tl yatırdı ise 400 kredi verilecektir

sonrası için ise 300 tl ve üzeri alışverişlerinde ise benden ekstra 50 daha hediye vercem yani aslında 50 tl lik bir film hediye ediyorum bunların hepsi film izlemek isteyen nostaji severlere bi nebzede olsa yardım etmek kamil gibi zaza gibi hırsızlardan ise bu filmleri men etmek tir. Çünki bunların amacı bana laf atarken benim filmleri mi daha ucuza ama daha çok kişiye satarak akıllarında Film Tüccarının Tüccarı olacaklar bunlara engel olmak için ilk üyelikte ne yatırırsan o kredi verilecektir eger kamil istiyorsa 50 tl lik filmi 50 tl ye alabilir hediye '0' çünki bu adam yılan dan daha zehirli bir zamanlar bana nobby küfür etti diye yanaşmıştı edebiyat yapmıştı küfür etti diye onla uğraşıyorum demişti benden filmleri istemişti nobby de olan ancak Allah şahit tirki vermemiştim hiç bi filmi bana niye saldırdı bilmiyorum kendide bir sebep bulamayınca agzının üstünde burnun var dedi saldırdı ama bu köpek kuduz olmuş malesef Allah ıslah eylesin tek diyecegim bu (Free Filmlerimizn indirimlerine baktıgımda tamamını bu itin ve zanın indirdigini gördüm ve neden se herşey free film bölümü kapatınca başladı) benim ise yaptıkları açtıkları zerre umrumda degildir Dedigim gibi o ve ona yardım eden herkesi Allaha havale ediyorum Hakkımı helal etmiyorum bu işte hak mı var diyorlar iki insan bir biri ile temas ediyorsa araya film katmaya gerek yok ortada bi muhabbet varsa bir hakaret varsa bir ihanet varsa bir temas varsa burda bu iki insan arasında hak vardır bunuda kamil bilmese Allah bilir

Güvenenen ve güvenilen ne güzel bir erdeme sahiptirki dostluk ebedidir
Güvene İhanet Eden ise Bir kandırmaca yaşar ki bu alışkanlık yapar
Kalpte kararan ufacık bir leke gün gelir kalbi kaplar
Oysa ne gerek var Dürüst olmak Peygamberimin sünnetidir

14- 13 ncü kuralı 2017 itibari ile iptal ediyorum sadece okunması ve neden eklendiginin unutulmaması için silmiyorum ama artık geçerli degildir bu bilinsin artık ana saydadaki panoda ne hediye kredi yazıyorsa o hediye verilecektir herkese aynı şekilde ve kimseye ayrım yapılmayacaktır şimdilik

15- Gerektiginde Kural eklemek yada kuralları degiştirmek BB66 yönetiminin takdirindedir. Kurallara uymak ise tüm üyelerin Elindedir. Lütfen Kurallara uyalım uymayanları uyaralım

Kurallara uyalımki rahatımız bozulmasın keyif içinde huzurla film indirebilesiniz
The Following 3 Users Say Thank You to Barbarus66 For This Useful Post:
black888  (05-31-2016), KAPTANIDERYA  (08-15-2016), yigit  (07-07-2016)
Alt 04-14-2018, 10:58 AM
PREDATOR06 PREDATOR06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Junior Member

vip üye olmak için ve kredi almak için ne yapmalıyız siteniz çok karışık
Alt 04-15-2018, 10:06 AM
Co-Admin

Alıntı:
PREDATOR06´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
vip üye olmak için ve kredi almak için ne yapmalıyız siteniz çok karışık
bana özel mesajla ulaşmanız yeterli size pm atıyorum
Alt 04-23-2018, 04:59 PM
Addicted to classics Addicted to classics isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Junior Member

Merhaba, 200 kredi almak istiyorum ama ilgili konu kapatılmış. Ne yapmam gerekir? Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler
Alt 04-23-2018, 07:27 PM
Co-Admin

Alıntı:
Addicted to classics´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, 200 kredi almak istiyorum ama ilgili konu kapatılmış. Ne yapmam gerekir? Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler

pm le bildirdim sanırım ulaştı sana görüşmek üzre
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler
Stil