Barbarus 66  
En güzel Türk bayrağı resimleri – Türk bayrakları 30 Kredi 50 Kredi 100 Kredi 200 Kredi VİP KREDİ BİLGİ En güzel Türk bayrağı resimleri – Türk bayrakları

Geri git   Barbarus 66 > Planetbarbaus66 > Yönetim

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Stil
Alt 05-07-2014, 08:14 PM
Barbarus66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Barbarus66 Barbarus66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Co-Admin

Thanked 18.444 Times in 2.807 Posts
Standart Planetbarbarus66.net neden kapandı, neden tekrar açıldı

Normal şartlarda ben bu konuyu asla açmayacaktım tekrar siteyi açıp tekrar net aleminde olmayacaktım 6 yıldır yeterince sitresini çektim

Kapanmadan önce hatırlarsanız son bi konu açmıştım ve film satışına başlanılacaktı ben bu konuları ekip arkadaşlarımla görüştüm onların itiraz ettigi bir şeyi zaten yapmam hata olurdu ki hatayı bırakın etik olarak kendime yakıştıramazdım ben herzaman bu site barbarus66 nın degil tüm ekip arkadaşlarımın diyerek herkese gereken degeri vermişimdir bunu kimse inkar edemez ben eski ekip arkadaşlarıma halen tek bi kötü söz söylemiş degilim bütün bu yaşananlara Allah yollarını açık etsin bunları normalde hiç yazmak istemezdim lakin Nostaji sitesinde planetbarbarus66 niçin kapatıldı konusunu gördüm o sebeple benim adıma mal olmuş siteyi tatlı bir rekabet altında bunca zaman kah gülerek kah kızarak kah kavga ederek devam ettirirken benim adıma yazı yazılması hemde tek taraflı hoş olmadı o sebeple açıklama geregi duydum.

Öncelikle benim en yakın arkadaşım benim yanımda bana ben bu alemde oldugum sürece hep yanımda olacagına bana destek olacagına söz verdigi için ve yukarda bahsettigim en son konuyu açtıgımda kendisinin bir konu açarak artık uzak duracagını bu işleri bıraktıgını uzaktan destek olacagını vb yazılarla benim açtıgım konuya tersi yönde cevaplar vermiştir. bende fıtratım geregi biraz duygusal oldugum için ve bununda bir hata oldugu farzeden arkadaşlarım için özür dilerim ki sırf bu yapımdan dolayı arkadaşım bana destegi kestigi için bende bu alemden ayrılıyorum diyerek arkadaşım konusuna cevap yazdım. ve akabinde moral bozuklugundan siteye girmedim konuda sadece doremi abimin cevabını gördüm diger cevapları olduysa göremedim
zaten baştan arkadaşımla oturup konuşcagımız yere biz o konuyu açtıktan sonra hemde nobby nin uzaktaki bir adamın izlenimi yazılı dosyayı kaptan arkadaşımın vermesiyle ve akabinde en yakın arkadaşım kan kardeş gibi kardeşimin belki bir saat bana skyp den hakaret etmesinine maruz kaldım ben bunlara inanamazken kendisi şahittir camera aç gerçekten senmisin göreyim yoksa bu yazdıkların sanki nobby nin sözleri sanki onunla konuşuyorum dedim (Çünki ithamların bir çogu az önce okudugum nobby nin gönderdigi uzaktaki bir adamın izlenimi yazısında yazıyordu) zaten kaptanımı görünce şok oldum o ayrı mesele ben ona genede tek bi hakater etmedim halada etmiyorum onunda hiç kötüde düşünmüyorum düşünemiyorum da insan kardeşini ne olursa olsun silmez ben onu silmiyorum kendisi silsede vede normalde onun geçtigi konuşmaları hiç yazmam bile lakin nobby nin açtıgı konu beni izaha mecbur bıraktı.

Nobby bana o yazıda şunu sormuş aynen

'' 1- Sen bu siteyi bıraktın 8 ay gittin ve gelmedin. İnsan hiç mi merak etmez? hiç mi bi günde 1 kez tıklayıp girmez? 8 ay boyunca profiline baktım bi girişin yoktu.

2- 8 ay sonra döndün. Arkadaşların senin adına, senin yokluğunda siteyi güçlendirdi. Sen geldiğinde daha güçleyip ilerleyeceğinize neden gerilediniz ve ayrı düştünüz?''

Öncelikle ben neden 8 ay yoktum onu açıklayayım

bildiginiz gibi son sitemizi bundan önceki nobyy kurmuştu ve bize teslim etmişti lakin sitemizle iyi geçiniyomuş gibi gözüksede bırak bırakıp teslim edip kendi işine bakacagına bizim sitemizde yönetici bölümüne bir konu açmıştı kendisi için degersiz olabilir yada işine gelmeden hatırlamıyodur açtıgı konuya cevap yazdıgımda kendisi ben feyk attım sazan hemen atladı gibi gibi sonradan bu olayda kendiside suçsuz oldugumu ögrendigi bir konuda durduk yere iftiraya ugramıştım hem sitemizi kuruyor hemde hala sitemizde bize karşı oyun oynuyor diye canım öyle sıkıldıki aradan 1 ayı geçti ben kendisi ile o olaydan sonra konuşmadıgım için kendisi geldi olayın iç yüzü ortaya çıktı senin suçun yokmuş dedi özürdiledi bunlar dogrudur ama benim açımdan o gün kendisine olan güvenim gitmişti moralim çok bozulmuştu zaten o laydan sonra faal olamadım ve kenara çekildim kaptan ım beni çagırdı gel sensiz olmaz dedi bu site ısrarla defalarca konuştuk bu konuyu belki 3 ayı böyle geçmiştir sonrasında geldim sırf kaptan için geldim kendiside biliyor yoksa ben bu alemi bırakmıştım madem sende seninle bir kavgamız olmadıgı halde beni bitakım suçlarla ithaf ederek beni bırakacaktın ne diye beni çagırdın ey arkadaşım arkadaşlar ters düşebilir anlaşamayabilir ama konuşarak bir orta yol bulunabilir biz kaptanla onun tek taraflı kararı dogrultusunda hakaretlerinden ibaret bir konuşma neticesinde ayrı düştük çünki bu karar onun kendisine saygı duydum genede ve herşeye ragmen ben hiç hakaret etmedim üstüne üstük hakkımda atılan bir iftira ya inanmış kendisi ve bunu diger ekip arkadaşlarımada tek tek söylemiş o hakaret dolu skyp konuşmamızı da tüm ekip arkadaşlarıma göstermiş kendini anlatmış haklıyı haksızı siz söyleyin demiş ben beni arkadaşım bırakmış, arkadaşım sözünde durmamış arkadaşım bana savunma hakkı dahi vermeden bana hakaret etmiş tamamen onlara sorarak konuşarak yaptıgım şeyleri sanki hiç sormamışım gibi davranmış yada toplantı yapalım dedi kaptan bu konuda fikrimi orda söylicegim dedi şu tarihde şu saate toplanalım dedi toplantıya kim geldi ben yıldırım maviş kendisine sordum sen toplantı istedin sen niye gelmedin bana iş yorgunlugu yüzünden uyuya kalmışım dedi ben sana bişey dedimmi yinede kızdımmı sen olsam yerimde yada bu yazıyı okuyanlar böyle bir mazaret kabul edilebilirmi ama ben ettim arkadaşlar ben o kadar güvebiyorum arkadaşıma sitemi gözüm kapalı emanet ediyorum halada neolursa olsun kendisine sevgim ve saygım var bana ithaf ettigi suçlamalarıda yazcam ama nobyy meselesinden sonra gelelim sitesinde açtıgı konuya umarım 8 ay neden yoktum anlamıştır çünkü 3 kuruşluk keyif aldıgım net alemini bana iftira ile zehir eden nobby nin yüzünden yoktum 8 ay bu bardagı taşıran son damlaydı tek neden degildi.

4 parça olarak capsladıgım açtıgı konun 1 nci resmi

1 nci Resmin Açıklaması : Kralhymanelos ile ben evet tartıştık küfürleştik anlaşamadık ayrıldık sonra ne oldu bu kişi senin sitene geldi sende aynı şeyleri yaşadın adama halen o bana ulaşan yazıda agza alınmayacak küfürler ediyosun bunların hepsi olagan şeyler ama bizim site tarihimizle çok içli dışlısın biz sana o söyledigin vaatleri yaptık sen bize site kurdun ben yada ekibiminden birisi o günden sonra sana dostluktan başka birşey verdimi hiç hakaret ettimi küfür ettimi

kanka semih 700 tl istedi
315 lisand
80 hosting
portal 100
tema 60
155 server ödemesi

kaptanın bana attıgı bu mesajdaki paranımı vermedik, bu parayıda yukardaki 5 kişi arasında toplayıp vermiş barbarusun hiç katkısı olmamış ve durumdan dolayı barbarusun site hakkında tek kuruş para vermemiş '' '' özellikle içine alarak adımı yazmış bu konudada açıklama yapayım sor bi kaptana barbarus sitesi ilk 50 euro ya vip yaptıgı ilk zamanları hariç vip sunucu vip üyelik sistemleri ile çalıştıgımız zamanlarda kazanılan tek 1 kuruşu ama tek kuruşu istemiş yada cebine atmışmıdır barbarus. bu işin külfetini çeken kaptan arkadaşımızdı paralarda dogal olarak onda toplanıyordu ve sitenin masrafları vs işlerine kullanılıyordu ayrıca biz kaptanla yıldırımda dahil ankarada gittik kaset aldık 2000-3000 civarı bu bizim arşivimizin asıl kısmıydı sor bir kaptana barbarus cebinden 700 tl verdimi bu arşive hatta kaptanın parası yetişmedi 200-300 daha onun yerine verdimi ve bu parayı o günden sonra hiç kaptandan istedimi kusura bakmayın ben bunları açık edecek anlatacak bir yapıya sahip degilim ama hiç emegim yokmuş gibi hiç hakkım yokmuş gibi hemde başka bir sitenin patronu benim hakkımda karar veriyorsa bunuda benim arkadaşım uyguluyorsa ben buna nobby e cevaben cevabını yazarım yoksa kaptanım vermiş vermemiş o benim kardeşimdir kendisine helal olsun nobby nin demesi bunlarıda ona kaptan demiş onun hakkı yok sitede gerekli şifrelerini bloke et siteyi kapat bize yeni site aç biz aramızda takılcaz gibi genede kendisine helal olsun ama hiç bişey nobbye benim hakkımda konuşmasına konu açmasına geçerli sebep olamaz ortada kaptan ile aramda bi sorun varsa bu benim kardeşim ile aramdadır.

Sonra yazmışsın ekibi 7 ay boyunca son sürat çalışırken çalışırken birden bire ortada sebep yokken barbarus66 nikli kullanıcı siteyi terk etmiştir hiç kimse haber alamamıştır özel nedenlerle deyip terketmiştir demişsin kendi agzından ya el insaf sen harbi oyunmu oynuyorsun benle bu lafları nerenden çıkardın kaptan benimle konuştugunu arada yazıştıgımızı gayet iyi biliyordu sebaplerini senin yaptıklarının bardagı taşıran son damlası oldugunu onada söylemiştim benim can dostuma benden sonra gelen en yetkili adama sitemi emanet edip kenara çekildigimi kendisi biliyordu arkadaşlarımada söylediginden eminim bunu sanada açıklamak zorunda degildim çünki sen benim dürüstlügümden emin olmadıgın için bana oyunlar oynayarak gelip bak sazana nasıl düştü gibi ithaflarda bulunabiliyorsun iftira atabiliyosun oysaki gelip adam gibi sorsan benim hiç bir zaman yalan cevap vermeyecegimide bilmiyorsun tabiki ama adam gibi sorsan adam gibi cevabını alırdın lakin sen gene inanmazdın o ayrı mesele.

Ben yokken kaç film açılmış onuda da biliyor nobby adı kullanıcı 1400 kadar film açılmış

Geçelim 2 nci Resme

çocuk barbarus geri gelir ekibi babacum der laflara bakın sirk oynuyor sanki burda arkadaş bilgili ve kültürlüya altsınıfdakileri tasnifi açıklamalarla anlatıyor.

Kapanma nedenlerimizi de analiz etmiş bu lafları kaptandan duydum senden de
bu konuda da açıklamamıı yapıyım

Kapanma nedenleri :

1 - 8 ay sonra geldim şımarık çocuk gibi portaldan laf sokmaya başlamışım !

Allah aşkına soktugum bir laftan örnek verirmisin üyelerimizde takip ediyordu bunu kaptanda söyledi üyelerden gören duyan bilen varsa oda yazsın ben 8 ay sonra geldikten sonra hangi lafı soktum ne zorunuza gitmiş anlamadım asıl olan dönmemmi zorunuza gitti hergün paylaştıgım hadisi şerig lermi zorunuza gitti kendi açtıgım filmi övmem mi sana sitene darka yada bi başkasına zoruna gidecek tek bir yazım varmı bir zamanlar ben sana derken böyle yazmayın bizde yazmayalım sonra atışıyoruz derken sen diyordun ya ne var ki onda ben ekibime karışamam onlar kendi filmleri övüyorlar kendi sitesini övüyorlar ben de sustum site sahibi böle diyorsa yapacak bişey yok dedim ama gerçekten merak ediyorum 8 ay sonra geldim de hangi lafı soktum bana birisi kanıtlasın söylesin bunu

2- Bu yazıyı gören ekibi yavaş yavaş ondan sogumuştur.

Aynı şeye gelior gene eski ekibimede söylüyorum hangi lafı sokmuşumda siz benden sogumuşunuz bana bir tanesini örnek verin
Nostajinin kralı na yakışır film demişimdir misal biz nostajinin kralı sloganını var oldugumuz dan bu yana kullanıyoruz nostajinin kralının varlıgımı hoşunuza gitmedi yoksa kendi arasında film sekronlayıp paylaşan BB66 gurubunun film satışına başlaması ile rekabetin yeniden dogacak olması daha dogrusu sana akan paranın bir kısmının kapanacagı konusunda sen tehdit olarak mı gördün bunlar böle böle demiyorum dikkat edersen öylemi diyorum çünki senin dedigin gibi bütün olanlardan sedat ı sorumlu tutuyorsun ama bu olan olayların kime faydası oldu yada oluyor Allah biliyor bunu belki çogu üyemizde görüyor.

3- Barbarus66 sadece kendi menfeaatlarını düşünmüş arkadaşlarının kendi si yoklugunda 1400 film açtıgını emeklerini görmeyip onların düşüncelerini almadıgını yıllar önce çok feci kavga yaptıgı kralheymanolas ile anlaşma yaptıgını sonrasında ise antlaşmayı resmileştirip portala konu açmıştır.

Şimdi maşşallah sana benim ekibimin incigi ni boncugunu iyi biliyosun maşşallah ekibimle zaten ben bu konuları konuştum benim sedatla barışmama vesile kaptan olmuştur. ben 8 ay sonra geldigimde artık hiç kimse ile kötü olmak istemiyorum kimseye takılmak istemiyorum kötü söz söylemek istemiyorum ben sadece işime bakmak istiyorum derken kaptan çhatte gördügü eski barbarus66.com iken sitemizde yönetici olan sonradan nobby nicli üyenin dedigi gibi küfürleşme vesaire anlaşmazlık sebepleri ile ayrıldıgımız belki nekadar kötülük varsa birbirimize yaptıgımız sedat için bana kaptan hadi bi selam ver hadi bi hal hatır sor unutalım geçmişi gibi iyi olun aranız düzelsin kötülükten kimseye yarar gelmez diyen arkadaşımı dinledim sedatla barıştım akabinde sedatla dedigi gibi bi anlaşma yaptık bunuda portalda dedigi gibi sizlerde gördüz film satışı hakkında konu açtık benim burda sedata sözüm hala geçerlidir ona sözüm ona ait filmlerin satışından % 50 si ona direk kar payı olarak verilecek geri kalanı site için kullanılacak barbarusn cebine inmeyecekti bizim filmlerinde satışından bizim siteye gelecekti kazanılan paralar ama ekip arkadaşlarımla yaptıgımız duyurulmasına ragmen 3 kişinin katıldıgı toplantı istegi yapan arkadaşımızın bile uyuya kaldıgı toplantıda bunları konuştuk lakin onlar (2 Kişi) bizim filmlerin satışı kısmını söylemememişim sonradan o konuyu eklemişim gibi direk konu açarak (Kaptanın Konusu) biz artık bu yolda yokuz diyerek cevap vermişlerdir canları sagolsun bi yanlış anlaşılma olmuş onlarda bunu konuşarak çözmek yerine rest çekerek çözmeyi seçmişler buda onların şahsi görüşleri onlara herşey yakışır

4- Ekip arkadaşlarım bana hop demiş anamıza avradımıza dün küfredenle neden ortaklık peşindeyiz demiş nasıl bir nefsimiz var biz burada neyiz bu site bizim syemizde var bizim arşivimiz bizim sekronlarımız demiş

Burda buna yorum yapmak bile acı veriyor sen bu lafları kimle konuştunda yazdın benim ekibim benle degilde seninlemi yoplantımı yaptı yoksa sitede kaptan olmasa barbarus66 ayakta duramazmıydı yada bi başkası ben zaten onlara hiç bi zaman bu benim sitem benim dedigim olacak demedim herzaman görüş aldım ama keşke bir dostumda biz bu yaptıgın işe karşıyız bunu yapma yoksa bizi kaybedersin deseydi o zaman ben onları dinlemeseydim haklısın derdim sana ama sen nobby nicli üye herşeyi daha iyi bilirsin tabiki bizim anlayışımız kıt oldugu için anlayamamışız. baştan beri anlattıklarımla görülüyorki benim bu sitede sadece isim hakkımda hakkım varmış arkadaşlarım bana bunu yakıştırmış bunuda sana iletip icraata koydurtmuşlar canları sagolsun bir küfürleşme meselesi varki senin sitende yönetici olan darkla hasanla da bu şekilde küfürleşmeler olmuştu geçmişte ama şuan bak ekibime darka ses veriliyor konu açtırılıyor küfürleşmeler unutuluyor demekki neymiş insanlar ne olsun olsun barışabilirmiş sen nobby peygamber efendimizin hayatını bilirmisin diycem pek ihtimal vermesemde çünkü kafam attımı anamı babamı tanımam Allahı kuran takmam diyen sen degilmisin peygamber efendimizin başına gelen (saymayımda araştır ögrenmiş olursun) kötülükler küfürler neki bizim başımıza gelenin yanında o kimseye karşılık dahi vermemiş kendi adına olanlar adına affetmiş onları biz tabiki haşa huzurdan peygamber degiliz o kadar sabrımız yok ama vellakin yaşımızda 24 degil artık biraz kemale ermek gerekiyor affetmek kötü birşey mi biz sedatla hem şuan canciger kuzu sarması degiliz bir önceki sitede barıştıgımızda öyle idik aynı işi yapan iki iş arkadaşı olamazmıyız bunda ne sakınca var herkesin ne gügahları vardır allahtan bagışlanmayı nasıl umuyorsak bagışlanması çok zor gügahlarımız için biz kul olarak bana ana avrat küfür etti diye ben ona küfür ettim diye o beni bitakım şeylerle tehdit etti diye ömür boyu kinmi beslenmeliyim ben peygamber efendimizin ümmetinden isem inşallah onun sünnetini takip etmem mi yanlış bu sözlerim tüm arkadaşlarıma idi ben sedata kanka dedigim için bana o kankan ise ise biz neyiniz diyerek kızan kaptan arkadaşıma ve ekip arkadaşlarıma doremi abime söylüyorum benim sadatı affetmem mi yanlışımdı. kaptan bana ses kaydı dinletti sedat buna tüm filmleri sakladın benden bende barbarusdan aldım bak demiş sakladında ne oldu demiş oda gidip bütün ekip arkadaşlarıma anlatmış bana gelipde bu olayın aslı varmı diye sormadı bile kimse canları sagolsun bunu son konuşmamızda ögrendim kaptandan böle bişeyin olmadına sedatı bilmezlermiş gibi sanki ne yeminler ettim ama nafile sadece verdigim 2 ses dosyası dır sedata şuan konu yazarken dahi hala böyledir o iki seside hatta sedata beklettim hemen vermedim kaptanı bulayım ona sorayım dedim sedata ses bende yok kaptandan alayım diye söylemek zorunda kaldım ki arkadaşımın onayı olsun yanlış bi iş yapmayım dedim burda günaha bile girdim yalan söyledim sedata bunları onunda okuyacagını bile bile yazıyorum peki bunlara ragmen neden sedatla hala konuşuyorum dedigim gibi biz hala can ciger kuzu sarması degiliz bu iş zaman alır tekrar güvenmek istiyorum elbette ama zamanla neden hala onunlayım yanımda bana inanan arkadaşım canım kardeşim dedigim adam ı tanıyamadım kim oldugu nu bilemedim beni sayıyorlar seviyorlar sanıyordum ama insan kardeşini can dostunu bütüp sebebleri bir araya toplasan bile saglam bir arkadaşlıgı yıkmazdı kanaatindeyim belki ben yanlış düşünüyorum yanlış yapıyorum ama herzaman son karar senin biz yanındayız diyen arkadaşlarım bırakın kararımı sordugum halde danıştıgım halde bana yalancı muamelesi yapıyorsa gene canları sagolsun
ben canları sagolsun diyorum diyorum ama nobby bu lafı güzel söylemişsin resti böyle çektiler bana sana bu lafları söyleten bu laflarına sesiz kalan yeni açtıgı siteye doremi center adını vererek bir nostaji filmdircom markasıdır demesi bile komik barbarus66.net için bu lafı kullanmaya cesaret edemezdin siteyi kurmuş olman sahiplenmen anlamına gelmiyordu ama şuan görüyorum hem kurmuşsun yeni siteyi hem sahiplenmişsin nostaji sitesinin bir alt kolu sitesi imiş gibi

İhalenin Nobby e kalması olayına gelelim :

barbarus66 ile kaptan konuşmuş nobby adlı kullanıcıya barbarus66 tarafından sürekli hakaret sürekli eleştiri sürekli nobby nin oyunu oldugu söylemişim.

Evet dogrudur seni suçladım (Küfür dedigin ise şerefsiz kelimesinden öte kelime kullanmadım) o bahsi geçen konuşmamızda yalan yok amma tüm suç senin degil merak etme bütün suç benimmiş yine söylüyorum arkadaşlarımın canı sagolsun birbirimiz üzerinde biraz hukukumuz var ama seninle bi yere kadar sen bizim sitemizdeki yönetici bölümüne açılmış konu gelerek karışmak gibi olmasın diyerek sonra bi güzel karışarak şahsi görüşlerini yazman (Hiç karışmak gibi olmadı) büyük adamsın helal olsun. benim ekibim benle degilde senle biraraya gelip toplanıyorsa dogrudur barbarus66.netten bi ben kalmışımdır o zaman

O fransız kafası demekde hoş degil benim Türk milletine yaptıgım fedakarlıga senin yaşın müsait degil daha 6 yıldır fransadayım buda bir kaçış degil dir türkiyeden kısmetim burda ise ben ne yapsam boş tur ama sen kadere de inanmazsın sanırım okonuda bahsettigin akıl oyunlarını sen daha iyi bilirsin bunca yaşanan olay sana fayda saglar başkasına degil sen para düşkünü degilsin ölemi o dedigin parklardaki çocuklar bile güler bu lafa ben senin tüklügüne bi laf ediyormuyum sen bi açıklasana TÜRK olmak nedir nedemktir bit türk insanı nasıl yaşamalıdır ne olmalıdır. anayı babayı saymayan allahı kuranı bile takmayan kişiye ne denir ben adını söylemiyim bunu aklı selim herkes bilir.

Buda son caps

Evet yaptıkların için sana teşekkür ediyorum bize webmaster olarak bir rakip sitenin başı olmana ragmen bize site açtın eyvellah bide iç işlerine karışmasaydın iyi olacaktı kendi sitemizde gelip (Bir oyun planlayıp) sazan gibi düştü demeseydin bize sen kendin kendinden uzaklaştırıp beni sonra sebepsiz yere gitti diyorsun hala

ESKİ EKİP ARKADAŞLARIMA NOSTAJİFİLMİNDİRCOM MARKASI OLARAK ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLERİM ONLAR NE YAPARSA GÜZEL YAPAR CANLARI SAGOLSUN
Alt 05-07-2014, 08:15 PM
Barbarus66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Barbarus66 Barbarus66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Co-Admin

Thanked 18.444 Times in 2.807 Posts
Standart 1 nci konunun devamıdır

eski ekip arkadaşlarımın gelecekte nasıl bir yol izleyeceginide yazmışsın
toplu film satışı buda kaptanın fikri idi ben bu konuda açtıgım son konu ile onu çignemişim ezmişim tek tek satmak yerine topluca satılacak artık kişiler kendi sitenin üstünde görüyorsa yine canları sagolsun

Sizlere bir öğüt vereyim 3 ncü kişilerin gelipde 2 kişinin arasında geçmiş gibi bir söz söyleyince önce bir gidip sorun bu olay dogrumu yoksa yalanmı hemen 3 kişinin söyledigi kayıt edip herkese dinlettirdin diye diger kişinin günahını alıp iftirada ona arkadaşlık etmeyin bunun dini yönden yükümlülüklerini göze alıyorsanız istediginizi yapın artık o zaman kul ile allah arasındadır onun yalancısıyım diyerek yaydıysan o yalanı böyle söyledi diyerek ama acaba dogrumudur bilmiyorum dediysen de yaydın bu yalanı ona ortak oldun böyle demiş diyerek yaydıysanda ortak oldun çünki hala söylüyorum o dinledigin kayıt yalandı ben yapmadıgım bişeyden dolayı suçlandım iftiraya maruz kaldım ama genede canın sagolsun arkadaşım.

Seni seviyorumda diyemem sevmiyorumda diyemem sana karşı bir düşmanlıgımda yok bol bol film sat para kazan Allah yolunuzu açık etsin
filmlerini alıpda beleşe açanlar kim bilmiyorum yeni açılan sitedede bana diyorsan ben faydalanamayacaksam herşey film degildir ben film düşkünü meraklısı degilim onlar olmasada yaşantım devam eder benim sitem sana teslim kapattırılalı tek üzüntüm beni bu duruma kendi kardeşim can dostum soktu bana ve barbarus66 sitesine bu sözleri söylebilmene benim arkadaşım neden oldu onada sorsan ben neden oldum

bırakmadınızki bi agız tadı ile net alemine veda edelim arkamızdan konu açmalar felan net alemini bu kadar etkileyen bi site kurmuşum ölüyoz dedikodumuz bile bitmiyo ne mutlu bana diycem ama genede üzgünüm yaşananlar için

Sonuç olarak ben ilk kez açtıgım zamanları bilen bilir özüme dönme kararı aldım ve bunun için ilk açtıgım barbarus66 sitesinin şekli ile şemali ile tekrar o güzel günlere dönme adına karar verdim bunun için yine o günlerdeki ustamız kuaza ile beraberiz kendisine teşekkür ediyorum yardımları için ve kimseyle sorun istemiyorum sadece kendi yoluma bakmak istiyorum müsade varsa tabi ben kimseyle düşmanlık kurmak istemiyorum

nediyim resimde dedigin gibi NOSTAJİ FİLMDİRNET MARKASI OLAN DOREMİCENTER ekibine başarılar dilerim.
The Following 2 Users Say Thank You to Barbarus66 For This Useful Post:
bozkurtzaza  (05-14-2014), kuaza  (05-07-2014)
Alt 05-07-2014, 10:21 PM
kuaza kuaza isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator

Hata birazda bende, en basinda sizi bos birakmamaliydim. Sonucda ortaligi karistiranin kimoldugu ortada gibi, yazinin tamamini okuyamadim ama anladigim kadariyla benim tanidigim eski ebip arkadaslari fikir ayriligindan ve sahiplenme durumundan arayi acmislar. Hatasiz kul olmaz, neresinden donulurse kardir. Ortada hala saygi goruyorum, bunun fazla asilmamasi taraftariyim.

Bu sure zarfindan ve bundan sonra bu sitede emek verecegim sanirim. Eski bb ekibini israrla ve gonulden tekrar aramiza bekliyoruz. Bu istegimi birazda barbarus'un saygisindan guc alarak yapiyorum.

Gelmenizede gerek olmayabilir, kirginliklar olmasin yeter, eski gunlerin az da olsa biraz hatri var diye dusunuyorum. Uzun zamandir ayriydim sizden ben, o yuzden iyi zamanlari dusunup oyle devam etmesini temenni ediyorum.
The Following 3 Users Say Thank You to kuaza For This Useful Post:
Barbarus66  (05-08-2014), Cezalandırıcı  (05-08-2014), free70  (08-01-2014)
Konu Kapatılmıştır